Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jogos, érthető, hogy ő a...

Jogos, érthető, hogy ő a kedvenc politikusom 23 évesen?

2020. jún. 4. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
A radikális, demagóg nézetei tetszenek, vagy Dóra maga? :D
2020. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mivel senkinek sem tetszenek a nézetei marad a kinézete. Nem akarom hatalmon látni az ország felett max felettem az ágyban.
2020. jún. 4. 19:51
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez csak azt jelzi, hogy egy szerencsétlen vagy, aki sok kortársától eltérően képtelen kihasználni az EU által nyújtott rengeteg előrelépési lehetőséget, feltehetően limitált képességeid miatt. Más okát nem látom, hogy huszonéves fiatal miért akarná önszántából bezárni magát egy kis és szegény országba. De ha csak a hölgy dekoltázsa tetszik és nem az, amit mond, akkor nem szóltam.
2020. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem baj, de ez nem politikai meggyőződés, hanem egyszerű szimpátia, nagyon nem ugyanaz.
2020. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én örülök, hogy az EU ban vagyok (bár van vele bajom) és Németországba akarok menni egyetem után de kegyetlenül megfektetném! Ti is így éreztek?
2020. jún. 4. 20:05
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Nekem addig volt szimpatikus amíg nem szegte meg az esküjét. Minden haja szála az égnek áll arra a gondolatra, hogy a libsi jobbiknak most több szava lenne a parlamentbe (ha nem szegte volna meg az esküjét), de sokkal tisztább lappal kezdhettek volna, ha tartják a koronára tett esküt. Ha akkor tartották volna magukat az esküjükhöz, akkor most 100%-ban Mi Hazánk párti lennék, így keményen vacillálok a Fidesz és a Mi Hazánk között.
2020. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Csak úgy hang nélkül belenéztem picit, és nekem is kedvencem lett.
2020. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem jogos, nem érthetö. Ha csak a csajt látod benne és azt irod, hogy a kedvenced az ilyen kinézetü csaj az érthetö (izlésröl nem lehet vitatkozni!). De te POLITIKUST irtál, vagyis a politikai felfogása, ténykedése tetszik neked, kedveled. Ez is a te dolgod, de pl. én (és még bizonyithatoan nagyon sokan!!) ezt nem tudom megérteni!
2020. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó én nem a politikust szeretem, teljesen igazad van. De egy ilyen nő mellett nem tudok elmenni. Nem és kész. De a politikája nem érdekel na de a szexuális ösztzön!
2020. jún. 5. 09:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Igencsak egyoldalú "szeretem" ez. Dúró Dóra tud arról, hogy a világon vagy?
2020. jún. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!