Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hagyják a közszereplők,...

Miért hagyják a közszereplők, hogy Puzsér kritizálja őket?

Figyelt kérdés

Puzsér nagy hangon kritizál mindenkit a nyilvánosságból. Kritizál politikai szereplőket: Karácsony Gergelyt, Orbánt, Tarlóst, Gyurcsányt és egyéb politikusokat. Én nem feltétlenül kedvelem a hazai politikai szereplőket de az tény, hogy ők többre vitték mint Puzsér. Ő úgy akart indulni a választáson, hogy semmi politikai tapasztalata nem volt neki, míg Karácsony vagy Tarlós már régóta tevékenykedik, tehát sokkal több szakmai tapasztalatuk van nekik, mint Puzsérnak aki az eddigi életét azzal töltötte, hogy üvöltve kritizált mindenkit. A többi közszereplő akiket kritizál: Ákos, Majka, Berki vagy az Irigy Hónaljmirigy sokkal többre vitték mint ő

Úgyhogy ebbe biztosan benne van egy nagy fokú irigység is. Puzsér engem nagyon irritál és sokszor fogalmazott meg kritikát nyomdafestéket nem tűrő módon, undorító és gusztustalan módon ócsárol másokat. Mit képzel magáról? Már volt olyan, hogy egyeseknél betelt a pohár de mégsem csináltak semmit Puzsér ellen. Miért nem fognak össze ellene azok akiket megsértett? Miért nem lépnek fel ellene?



2020. jún. 5. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Mert tudják,hog Puzsér egy celeb,aki ebből él,senki nem veszi komolyan .

Ez kb. olyan,minthogy miért ne tesz senki Kiszel Tünde szemöldökei ellen semmit .:D Mert nem érdekel senkit .

2020. jún. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Én amúgy bírom Puzsért talán ő az egyetlen celeb akinek nézem a videót és nem irritál egyébként csak véleményt nyilvánít mint ahogy én is odamondom ha valami zavar.Egyébként akiket kritizál azok fel szokták jelenteni.
2020. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Csak szólok, hogy Majka lehet, hogy híresebb mint Puzsér de Puzsér egy értelmiségi ember Majka meg egy ostoba proli aki azzal vitte sokra, hogy a proliknak csinál műsort. Karácsonyt meg jó is, hogy kritizálja valaki. Tudod mit? Mészáros Lőrinc is többre vitte mint az összes többi magyar akkor ne is merjed sosem kritizálni mert irigy vagy. Sőt Molnár Krisztián is híresebb nálad akkor őt sem kritizálhatod mert irigy vagy rá. Akkor ha én kritizálom Lőrincet irigy vagyok rá mert ő gazdagabb? Ezt a nézetet kéne elhagyni, hogy ha ő többre vitte akkor irigy vagy. Nem mindegy, hogy szarból vitte sokra vagy másból.
2020. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
13:00 Köszönöm mintha én mondtam volna.
2020. jún. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen... szívünkből szóltál 3. hozzászóló.
2020. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Én azt a részét nagyon bírom, hogy fel meri végre valaki borogatni a bebetonozott fővonali alapokat is... sokszor tökéletesen egyet is értek vele, néha nagyon nem... de ha inkább az érvekre fektetne több hangsúlyt a tajtékzás helyett, akkor többet érne el vele.
2020. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Hányinger egy ember.
2020. jún. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!