Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az MSZP...

Mi a véleményetek az MSZP kamumentőséről, aki úgy próbált rémhíreket terjeszteni az EÜ helyzetéről, hogy semmit nem tudott róla?

Figyelt kérdés

Egy összefoglaló az esetről, ha esetleg valaki még nem hallotta volna: [link]


Szerintetek az MSZP pénzt fizetett neki ezért, vagy a nő verte át őket? Nem szégyen, hogy 1) a nő azt mondta, nem emlékszik melyik egyetemen végzett, 2) Nem volt hajlandó az ATV-ben megnevezni a céget, ahol dolgozik, de mint kiderült, egyik mentőszolgálathoz sincs köze.


Én ha egy történetet szeretnék az ország elé nyomni, azért minimálisan utánna járnék az igazságtartalmának. Az MSZP minden bizonnyal nem így járt el, vagy a másik eshetőség az, hogy lefizették.


Szerintetek rémhírterjesztésnek számít az, ha valaki EÜ dolgozónak adja ki magát, és katasztrofális helyzetről számol be, vagy nem?


Szerintetek az ilyen esetek a teljes ellenzéket bélyegzik meg, mert egy pártszövetséget vállaltak az MSZP-vel, és nem szabadna ilyen történjen, amennyiben tényleg kormányt szeretnének vállalni (ergó a teljes bagázs presztizsét rontja) vagy csak az MSZP saját magát járatja le ezzel?


Engem rettenetesen megdöbbentett ez a szintű anti-profizmus és a mögötte lappangó aljas szándék. Mintha már nem számítana, hogy mi a valóság és mi az igazság, csak és kizárólag mocskolni akarnák az országot bármi áron.



2020. jún. 13. 20:48
1 2 3
 1/24 mindentudó99 ***** válasza:
85%
Ebben az esetben az Mszp egyszerűen amatőrként viselkedett. Ez azért van mert annyira vágynak már egy ilyen sztorira hogy eszükbe se jutott utána járni
2020. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Na ezért ne kormányozzon az MSZP. Ha egy ilyen után se tudnak járni, hogy az illető az e akinek mondja magát, akkor hogy akarnak egy országot elvezetni?
2020. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
az MSZP teljesen konzisztensen állt hozzá ehhez a hazugsághoz, mert a balos média általában sírva ülvöltve támadja ilyenkor a fideszt, aztán a balos hülyék úgyis mindent elhisznek, hiába nyilvánvalóan nem igaz
2020. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Hozták a formájukat a szoci birkák!
2020. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%

Poén az, hogy tényleg mentősként dolgozott.

[link]

Cég persze lapít, mert bejelentés és valószínűleg érvényes végzettség nélkül alkalmazta.


Súlyos betegeket hazakültek, műtétek maradtak el, mely emberéleteket követelt. Ez nem rémhír, hanem a valóság. Amit még a fidesznyalonc média sem tud tagadni. Így inkább a jól bevált módszerhez nyúlnak, ha valamit nem tudnak megcáfolni, akkor jön a szereplők lejáratása.

2020. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

1) Kórházakban terjedt a járvány leginkább, nem annyira volt egyszerű a helyzet, hogy oké, maradjon mindenki a kórházban, mert akkor meg a vírus követel emberéleteket a legyengült szervezetű embereken... Más országokban is ugyanezt csinálták.


2) Nekem még így sem kerek a történet. AMS nem létezett a 70-es években. A nő egyik interjúban azt mondta, hogy nem emlékszik (!!) melyik egyetemre járt. Az MSZP letörölte a videót.


3) Jó indulattal sem neveznék mentősnek egy beteg taxizással foglalkozó magáncégnél feketén dolgozó valakit.


4) Rémhír terjesztés nem pontos fogalom erre, de az mi, ha valaki random üvölti, hogy ég a ház, holott nem tudja igazából ezt? Talán bejön, talán nem.

2020. jún. 14. 01:52
 7/24 anonim ***** válasza:
45%

Amúgy tényleg úgy néz ki, hogy igaz a story.

Amit tudunk - ahogy az előző mondta - egy másik mentős kiállt mellette, és papírral bizonyítja, hogy ott feketén dolgoztatnak mindenkit, aki nem viszi bíróságig az ügyet, vagyis simán lehet, hogy Athinával ez volt.

Tudjuk, hogy a 10-ből legalább 1 story igaz, mivel a helsinki bizottság megerősítette azt. Ha már egy story-ja volt, akkor felesleges lett volna mellé kamuzni még 9-et, vagyis simán lehet, hogy azokról is kiderül, hogy mind igaz.

A cég nem megnevezése alapvetően nem lett volna gond. Elég gyakori, hogy ilyet a cégek nem akarnak, mert rossz a hírnévnek, főleg Mo.-on.

A képzését nem tudom, hogy miért nem tudja. Azt elhiszem, hogy zaklatott állapotban reflexből nem tud ilyenre válaszolni, de hogy csak a cégnél a széfben őrzött dokumentumokon legyen rajta... Az kicsit fura.


Amúgy nekem sokkal meglepőbb az, hogy mennyire leverik az egészet az mszp-n, miközben amikor a fidesz csinálta ezt a svéd nővel, akkor nem vették ilyen komolyan a hazugságot.

2020. jún. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Sok fura/zavaros/nevetséges dolgot mondott a nő illetve a vírusos dolgok jobban érdeklik az embereket, nagyobb bűn ilyenkor hazudozni, mint normális időkben. Szerintem ezek miatt verik jobban le ezt az MSZP-n.


Ha ápolással foglalkozott és ezeket tapasztalta, illetve a feszültség miatt beszélt össze-vissza, akkor erkölcsileg ez nem elítélendő, viszont elég abszurd az egész.

2020. jún. 14. 02:13
 9/24 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem óriási hiba volt ez az egész. Egy VALÓS és hatalmas problémát kezeltek felelőtlenül, és ez megbocsáthatatlan.


Olyan aduászt adtak az elnyomó, gyilkos rezsim kezébe, amit az fideszesek bégethetnek, az állampárti politikusbűnözők és fideszmaffiózók pedig lobogtathatnak.


Hiába igazol eseteket az Amnesty, hiába mond ki bármit a bíróság, hiába fordul a közvéleményhez mostmár egy gyászoló család, akiknek kivégezte orbán valamelyik hozzátartozóját, meglesz az érv, hogy:

"biztos kamu, mint az álmentős sztori"!


Ezt az MSZP a hozzánemértésével, mélységes dilettantizmusával, inkompetens politikusaival remekül kikavarta. Ilyen balfék taták, akik azt se tudják, hogy szerelik a "zinternetet" a "kompjúterbe", ne csináljanak SEMMILYEN "tényfeltáró" műsort.


Amit tettek, ugyanakkora bűn a szememben mint a pártállam garázdálkodása. LEJÁRATTAK EGY IGAZ és JÓ ÜGYET, fegyvert adtak a fideszes gyilkosok kezébe, hogy a valós problémákat egyetlen legyintéssel lesöpörhessék az asztalról, mondván, hogy úgyis kamu minden.


Ez több mint gáz! Ez bűnsegédlet!

2020. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

Az MSZP kieső helyen játszik vabanbkot, hátha...

De bután, mint mindig.

Ezek a látványosan eltúlzott számok teszik komolytalanná, vitaképtelenné, kocsmaivá.

9 halott a 10-ből, én már kettőnél segítséget kértem volna.

Vannak korrupt ügyek, de abban is rögtön ezermilliárdozni, ugyanígy az eü rendszer romokban kezdetű opusszal.

Mintha nem is látták volna költségvetést.

És nem jön be, mérhetően nem, de nincs más ötlet.

Mondtam egy MSZP S vezető havernak, hogy kb. valami tervet csinálnának, hogy mi lesz, vagy mit szeretnének.

A frászt! Azzal macerás foglalkozni. Hát így lett vége ennek a pártnak.

2020. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!