Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vesztek fel maszkot bevásárlás...

Vesztek fel maszkot bevásárlásnál, tömegközlekedésnél? Ha igen miért/miért nem?

Figyelt kérdés

Érdekel milyen arányban vagyunk

Ne essetek egymásnak😂😂🦠



2020. jún. 13. 21:07
A kérdező szavazást indított:
[Főváros, nagyváros] Hordok mert félek/megvédek másokat, egyetértek vele
[Főváros, nagyváros] Hordok mert kötelező, esetleg félek a büntetéstől, de nem értek vele egyet
[Főváros, nagyváros] Nem hordok mert nem érdekel/kényelmetlen/nem értek vele egyet (csak ott veszem fel ahonnan egyébként ki akarnak küldeni)
[Kisebb település, vidék] Hordok mert félek/megvédek másokat, egyetértek vele
[Kisebb település, vidék] Hordok mert kötelező, esetleg félek a büntetéstől, de nem értek vele egyet
[Kisebb település, vidék] Nem hordok mert nem érdekel/kényelmetlen/nem értek vele egyet (csak ott veszem fel ahonnan egyébként ki akarnak küldeni)
92 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 mindentudó99 ***** válasza:
72%
Nyilvan hordok mivel masképp nem engednek be a boktba éhen halni meg nincs kedven. N8ncs bajom vele. De ha már maszk van az idősávos korlatozást beszüntethetnék
2020. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim válasza:
36%
Én pesti vagyok és soha senki nem szólt érte és mindenhova beengedtek eddig. Szóval nem veszem fel.
2020. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
51%
Budapesti vagyok és március óta ki sem lépek az utcára maszk nélkül. Utcán sem veszem le és meglepően jól bírom a légzést még így, nyári időszakban is. Nem szeretek kockáztatni: a járványnak még messze nincs vége.
2020. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
62%
Hordok, Bp., nehogy baj legyen minden részről (felém, idegen felől, bünti miatt).
2020. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos, muszáj, csak így tudok bemenni a boltokba.


A maszkot jobban tolerálnám, ha ezt a hülye idősávot eltörölnék végre.

2020. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
36%
Hordok maszkot, és rendszeresen rá is szólok azokra aparasztokra, akik csak szakállvédőként használják.
2020. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
58%
Az emberek felveszik a maszkot ahogy belépnek a boltba. De ahogy átmentek a biztonságin (tesco bejárat) leveszik. Én ezt tapasztalom. Úgyhogy én is leveszem, mert ha senki se hordja mi értelme?
2020. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
56%
Inkább az hülye, aki elhiszi, hogy a a maszk meg a 2 méteres táv bármit is ér.
2020. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
65%
9-es! Tudod az a helyzet, hogy ezek a "semmit nem érő intézkedések" jobbára segítettek kordában tartani a járványt.
2020. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
75%
Múltkor benzinkúton jöttem rá, hogy nincs maszkom és nem is tudnék fizetni. De basszus, volt! A táskám a kocsiba maradt és abban volt egy maszk. Baxki, mondom nem lesz ingyen a gázolaj.
2020. jún. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!