Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Pintér Sándor belügyminiszter úr kijelentette, hogy Magyarországon rend van?

Figyelt kérdés

2020. jún. 15. 18:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Összegezésként meggyőződéssel jelentem ki, hogy Magyarországon rend van."


Tessék használni a guglit, tízeske!


És tessék olvasni: [link]

2020. jún. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11 Mindig jó látni amikor igazolódik, hogy több név alatt is üzemeltek, ahogy mások mondták már korábban - hiszen nyilván a kérdező másik személyiségéhez van szerencsénk benned ha a nevében válaszolsz.

Tudom hogy nem egyszerű dolog nálatok a szövegértés, az orbánfóbia egyik jellemző tünete, hogy a valódi tartalomtól és jelentéstől függetlenül olyan tartalmat láttok bele a dolgokba amit a fóbiátok generál, de meg kellene próbálni elolvasni és értően elolvasni a cikket, ha már ezzel próbálsz villogni.

A cikk tartalma nem egyezik meg a lazán bedobott kérdésre adott ballibes kommentek következtetéseivel.

Az ilyen magyarázat nélkül bedobott kérdések célja hogy vitát robbantsanak ki. A kérdező egy szóval sem állított semmit hogy ezt vagy azt jelentené - várta (vártad?) a hatást.

Igen jelentős pl. az amit belőled kiváltott, hogy egy értelmes normális emberhez méltó válasz helyett milyen alpári módon reagáltál egy alapvető kérdésre, hogy HOL mondott ilyet.

Javaslom próbáld meg fóbia nélkül olvasni azt a cikket, bár ez nehéz, tudom, és máskor nem pattogni azon, hogy valaki nem ugrik egy dedobott kérdésre ahogy esetleg te teszed azonnal, hanem kérdez mielőtt véleményt mond!

2020. jún. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!