Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az eljárás, ha a munkahelye...

Mi az eljárás, ha a munkahelyen valaki kornavírusos lesz?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a többi dolgozót a munkahelyen tájékoztatják erről, vagy inkább eltitkolják, az esetleges pánik elkerülése miatt? Nem kellene ilyenkor az egész munkahelyet ideiglenesen felfüggeszteni és lefertőtleníteni? Ha egy munkatársam betegszabadságra megy, én honnan tudhatom, nem-e a koronavírustól betegedett meg?

2020. jún. 17. 04:04
 1/1 anonim válasza:
Korábban úgy volt, hog kiürítik a munkahelyet fertőtlenitik és mindenki 2 hét karantenba megy aki érintkezett az illetővel. Ha beteg a kollégád nem tudhatod mi baja mert nem csinálnak mindenkinél tesztet. A haziorvos még mindig csak bejelnetkezés után fogad. Kerdés ő hogyan jár el egy "gyanús" betegbél. De szerintem erre csak akkor derül fény ha nagyon beteg lesz az illető. Vagy ha többeket lefertőzött és sokan lesznek betegek. Ha csak enyhébb tünetei vannak nem fog kiderülni. :/ aztán kérdés milyen a munkahely lehet van ahol eltitkolnák, hogy ne keljen 2 hétre bezárni. Én már így sem hiszem, hogy csak napi 1 új beteg van miközben mindenki nyalja falja egymást. Korábban meg a kijárási tilalom ellenére 33-ból hirtelen mégis 2000 lett. Itt annyi beteg van amennyit jónak látnak bevallani szerintem.
2020. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!