Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A különleges jogkör és veszély...

A különleges jogkör és veszélyhelyzet megszűnésével a kötelező maszkivselésnek is vége?

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 02:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
5%
A kötelező maszkviselés az szerintem soha nem ér véget. Mert jön az újabb hullám, ami be is robbanhat ha nem vagyunk elég óvatosak.
2020. jún. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2020. jún. 18. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos nem. magyar közlöny 145. számában a 285-ös rendelet pont erről szól. :( Ha nem vagy 6 éven aluli, akkor üzletekben meg tömegközlekedési eszközökön továbbra is kötelező.
2020. jún. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szomoru... En is atneztem a magyar kozlonyt, de lehet mar a faradtsag miatt nem talaltam benne.
2020. jún. 18. 07:39
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy 3#- as mondja...a vásárlási idősáv viszont megszűnt mától.
2020. jún. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Elvileg nem, gyakorlatilag tömegközlekedési eszközökön és kisboltokban a kutya sem szól rád, ha (nagyon helyesen) nem veszel maszkot. Egyedül a nagyobb áruházakban szólnak érte.
2020. jún. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
72%

A nagyobb áruházakban sem szólnak. Tesco-Auchan-SPAR volt hogy se az őrön, se a dolgozókon nem volt.

Egyedül az ikeában pattogtak ahol amúgy enni is lehet. Vicces hogy fel kellene vennem arra a 10 méterre amíg odaérek a lenti hotdog büfébe

2020. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
#6/7, Én tegnap fodrászatban voltam, és megrökönyödve néztem, hogy mindenkit maszk van :|. Hát én is felvettem, és a fodrász elkezdte úgy vágni a hajamat, aztán megbeszéltük, hogy a fülem körül nem igazán lehet így levágni, és jobb lenne levenni.
2020. jún. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
82%
Én is voltam fodrásznál és senkin sem volt (külváros) az Árkádban lévő fodrász szalonban se hordják. Nagyon megosztó dolog szerintem valakik hisznek benne, valakik nem, ez mindennel így van.
2020. jún. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Mind szép és jó, hogy sokan már nem veszik fel, én is utálom, de(!) boltosként ha nem kötelezem a vásárlót arra, hogy vegye fel és kapok egy ellenőrzést, nagyon megbüntetnek engem is és a vásárlót is. Ezzel nagyon sokan nincsenek tisztában. És igen, rajtam is kell lennie.
2020. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!