Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire reálisak az Operatív...

Mennyire reálisak az Operatív törzs halálozási adatai?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam, hogy ugye márciusban tört ki ez a vírus és áprilisban - májusban már mindenki otthon volt. Mégis áprilisban naponta 8-10 ember halt meg a vírusban. Most egy rövid ideje már lazítottak és lehet menni akár külföldre is (nem minden ország azért), ennek ellenére csak napi 1 ember hal meg a vírusban. Most kövezzetek meg mert nem vagyok virológus és nem tudom hogyan működnek a vírusok de ez mennyire reális?


Mennyire reális az hogy bezárkózik a fél ország és naponta 10 ember hal meg, ezzel szemben most mozgolódik az ország és naponta 1 ember hal meg átlagosan?



2020. jún. 18. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

"Mennyire reális az hogy bezárkózik a fél ország és naponta 10 ember hal meg, ezzel szemben most mozgolódik az ország és naponta 1 ember hal meg átlagosan?"


Más országokban is pont ez történt és mégsem lángolt újra a járvány. Liberális média is tényként kezeli ezeket az adatokat. Persze van 1-2 hibbant, aki reggeltől-estig kezdi s végzi, hogy itt igazából 1000-ek halnak meg naponta és 10 000 új megbetegedett van minden nap, csak a zOrbán eltitkolja előlünk. Konteó hívők mindig lesznek, kritikával kell fogadni minden statisztikát, de szerintem M.O.-n tényleg lecsengőben van a járvány.

2020. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
1: Te mi a francról beszélsz, hogy nem lángolt újra a járvány? Sokan pont amiatt kezdtek el szívni, hogy elkezdett fellángolni megint náluk. Dél-Korea, Kína, stb.
2020. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Azért halottakat eldugni elég nehéz lenne. A sok hozzátartozónak hogy fogják be a száját? Ha hamis lenne a statisztika, az egész szélsőbal sajtó visítana.
2020. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én elhiszem azt is hogy most lecseng a dolog csak akkor valaki magyarázza már meg nekem légyszi, hogy miért van lecsengőbe ha egyszer több ember találkozik egymással most? Merthogy akárhogy keresem sehogy nem látom a logikát benne de mondom, lehet hogy ezt már csak virológus tudná megmondani.
2020. jún. 18. 13:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés fertőzött van, akkor az egészséges emberek találkozása nyilván nem fogja terjeszteni.
2020. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
A melóhelyemen csak kevesen hordanak maszkot és ők is csak a nyakukon hordják, pedig oda a kötél való nem a maszk.
2020. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

5: Nem tudhatod mennyi fertőzött van, mert ahhoz az egész országot kellene tesztelni.

Meg elég egyetlen egy fertőzött, hogy elszabaduljon megint a járvány. Dél-Korea pont ezzel szívta meg nem rég, fellégeztek volna, jöttek az enyhítések, ezt meg egy férfi megünnepelte és Seoul nagyon sok szórakozónegyedébe elment bulizni. Később kiderült fertőzött volt már akkor is, csak akkor még tünetmentes.

2020. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Nézzetek a statisztikát. Minden nap egyre több beteg van a világban. Szóval miről is beszelünk?
2020. jún. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

"aki reggeltől-estig kezdi s végzi"

Erdélyi vagy? :)

(Mit is jelent ez? Hallottam már, de elfelejtettem.)

2020. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem tudhatod mennyi fertőzött van, mert ahhoz az egész országot kellene tesztelni."

Kb. óránként.... Pont ezért nem teszteltek olyan sok embert, mint ahányat egyesek teszteltetni akartak volna.

2020. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!