Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A lánchíd felújításának...

A lánchíd felújításának késése kinek a hibája?

Figyelt kérdés
Mindenki csak mutogat, de nem kezdődik a felújítás. Megerdemli ezt Széchenyi aki kezdeményezte a híd felepiteset?

2020. jún. 19. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
A Lánchíd fővárosi tulajdon, a főpolgármester pedig már 8 hónapja ez az agyalágyult... Szerinted? (A kormány részéről a 6 milliárd rendelkezésre áll.)
2020. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Talán azoké, akik 2012-ben bejelentették, 2013-ra mondták, hogy lesz rá pénz, 2015-ben megkezdik és 2018-ra készen vannak.
2020. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Kinek a hibája? Jönnek a fideszesek, akik elmondják, hogy csakis Karácsony tehet róla. Aztán jönnek a Karácsony-pártiak, akik meg elmondják, hogy csakis a fidesz és tarlós tehet róla.

Ami tény, hogy a Lánchíd nem hirtelen, Karácsony megválasztása óta került ilyen állapotba. Ha már azon gondolkodnak, hogy le kellene zárni és kitiltják a teherautókat, akkor min. 10 éve fel kellett volna már újítani, ehhez nem kell mérnöknek lenni.

Ami szintén tény, hogy Tarlós idején kiírták a pályázatot, de már akkor kiderült, hogy a legolcsóbb ajánlat is jóval több, mint amennyi pénze a városnak az allami támogatással van. Az állam azóta se hajlandó többet adni.

2020. jún. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Soros tehet erről is, ez nem kétséges.
2020. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem mindenki tehet róla csak a Fidesz nem.
2020. jún. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

"Szerintem mindenki tehet róla csak a Fidesz nem."


Na és miért nem?

2020. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

""Szerintem mindenki tehet róla csak a Fidesz nem."


Na és miért nem?"


- Szerintem viccelt.

2020. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

Tarlós 2013 óta töketlenkedett pedig ő is és a kormány is fideszes. Járvány se volt, az önkormányzati váltással se kellett bajlódni, a Lánchíd a jelenleginél is sokkal jobb állapotban volt, de nyilvánvalóan kellett akkor is a javítás, tervezték is. Miért nem valósította meg akkor? Karácsony addig verte, amíg el nem állt a felújítástól?!


Ellenben Tarlós óta ment a tűzijáték a Lánchídon, ami rendesen ártott a hídnak, ezt egy mérnöki diplomával illenék tudnia. A forgalmat is csillapíthatta volna rajta, de nem, szóval sokat tehetett volna az állagmegóvásért még úgy is, hogy egy forintot nem költ rá, csak vigyáz rá, de nem. Most meg hőbörög?! Én a helyében minimum lapítanék, de akár még bocsánatot is kérnék, ha már ennyit ártottam.

2020. jún. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!