Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van más ország is, ahol semmi...

Van más ország is, ahol semmi járvány helyzeti hozzájárulást nem adott a kormány az embereknek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van ez a hitelfizetési halasztások, de azzal mondjuk nem sokra megy akinek nincs hitele. Attól még ugyanúgy éhen halhatott a járványban...

2020. jún. 21. 14:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

Ebbôl látszik, hogy valaki egyoldalúan tájékozódik. 😀



Ezt is olvasgasd...🤫


[link]


Remélem Már pozitivabb a véleményed.😘

2020. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
x1 Ezekről már hallottam, de olyan nincs közte amit mondjuk szlovália és az USA is meglépett, hogy egy egyszeri pénzbeli összeget kaptak volna a lakosok. Az USA-ban ez az összeg 1000.- dollár volt úgy tudom. Szlováliában is olt egy egyszeri rendkívüli segely azt hiszem 100.- Euró összegben.
2020. jún. 21. 15:01
 3/22 A kérdező kommentje:
Amúgy amit llinkeltél a nevében is benne van, hogy "Gazdaságvédelmi" szóval nem a lakosság helyzetén célzott javítani elsősorban, hanem a gazdaságét...
2020. jún. 21. 15:04
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Nincsen. Egyébként ha a fideszt egyszer eltakarítanák rögtön nem lenne mitől védeni a gazdaságot.
2020. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

A kérdés alap koncepciójával sem értek egyet:

Nem az embereknek kell adni a pénzt, hanem a cégeket kell megvédeni, hogy az emberek saját maguknak tudják megkeresni a pénzt. A Fidesz ezt kommunikálja, ezzel egyet is értek, azt meg mindenki döntse el magának, hogy jól csinálják-e ezt vagy nem, esetleg xy párt jobbán csinálná...


Amúgy Szlováliában mi is olt a lakosoknak? Nem tudom eldönteni, hogy most Szlovákiáról, Szlovéniáról vagy Szomáliáról beszélsz, forrásmegjelölés nincs, miért is lenne, a kérdés meg egy ócska politikai provokáció, ahol mindenki elmondhatja, hogy Fideszes vagy ellenzéki.

2020. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%
Szegény cégeket mindjárt megsajnizom, még itt a végin éhen döglenek. Főleg az audi meg a merci. Csapjunk ki ocsmány nagy adókat a minimálbéresekre és segélyezzük meg őket, nehogy itt kihaljon németország éhhalálban.
2020. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Szlovákiában 100 euró volt? Pedig szlovák állampolgár vagyok,de nem hallottam ismerőseimtől sem,hogy kaptak volna.Egyébként a nagy segítség az volt,hogy azt mondtak el lehet menni táppénzre
2020. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
Romániában sem adtak semmit az embereknek. Nem is tartottam volna helyesnek, ha a védekezésre és gazdaság újraindítására szánt pénzeket szétosztották volna az embereknek.
2020. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

De ha volt is Szlovákiaban egy egyszeri 100 eurós segély,az nagy butaság lehetett.Az pont semmire nem jó és csomó pénzt elkölt a kormány a nagy semmire.Az nem jó taktika,hogy osztogatjuk a pénzt,a munkáltatók meg mennek tönkre.Lezajlik a pandémia,az emberek mennének vissza dolgozni.Igen ám,de hova?

Az USA- t meg hülyeség hasonlíthatni Magyarországgal

2020. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%

Az emberek nyomorognak, a cégek meg benyelik a pénzeket!

Magyarországon a szociális hálót még egy molylepke fingja is felszakítja annyira semmit sem ér!

A nyomor - egyes helyeken - kézzel tapintható!

Nem a nagyvárosok mellett, hanem onnan távolabb a kis falvakban, ahol pl. a boltok beledöglöttek a sávos vásárlási baromságba, a lakosság beszerzéseit vagy horror áron mozgó boltok látták el, vagy be kellett buszozni/vonatozni bevásárolni - és az sem olcsó!

2020. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!