Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak nem mondta egyik...

Orbánnak nem mondta egyik pribékje sem, hogy itt a normálisabbak csak akkor fognak szülni, ha nem "családvédelmi akciófilm" lesz hitellel egybekötve kecsegtetőnek, hanem egy osztrák minimálbért kéne kilátásba helyezni ilyen árak mellett minimum?!

Figyelt kérdés
Novák Kati sem akciótervre fialta szét magát, hanem a 3 millás keresetére. Egy szolidabb életvitelnél 800 ezer keresettel, már lehet vállalnának emberek is gyereket, hogy vakuljanak meg családostól akik ezt gátolják:D

2020. jún. 28. 09:29
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
61%
Én vagyok a szemellenzős? Még az elején írtam, hogy 2010 előt sem volt jobb a helyzet, erre semmi reakció, kezdted, hogy így, meg úgy lop a törpe stb. De te csak fújjad a tiedet, szépen megtanultad. És még valami: nem azért fogunk esetleg egy harmadik gyereket bevállalni, mert kell a "kölyöknek" az ingyen étkeztetés, meg Suzuki, stb. Azért mert másnak esetleg itt sikerült az élet, nem lesz rögötön hülye.
2020. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
60%

"mert a románok is kilőtték a despota getcijüket, és folyamatosan börtönöznek is be politikusokat.

Itt mi van? Elloptam és kész.."


Mennyi, milyen politikust csuktak le eddig?

2020. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

"Az nem lenne baj ha te fajtád nem szaporodna!"


Most azon gondolkodom, krumplit, utalványt, vagy tök hülyén betölthetett jól fizető munkahelyet kaptál?

2020. jún. 28. 10:56
 24/50 anonim ***** válasza:
54%
És te mit kapál Írországban? Farmon vagy egy csicska?
2020. jún. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:

Farmon vagy egy csicska?


Nem nem. Saját vállalkozásunk van és 2 gyereket nevelünk. Ja, és nem az adófizetők fizetik a gyereknevelésem...

2020. jún. 28. 11:03
 26/50 anonim ***** válasza:
31%
Hát én nem tudom ki mit mondott neki.Én nem fogok szülni,bár a magyarországi helyzettel többnyire elégedett vagyok.De nem akarom,hogy agyerekem EEA-ba szülessen,ahol multikulti van,pride- ok sora stb stb.Merthogy szerintem itt is az lesz,ha baloldal kerül hatalomra.
2020. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
46%
Hagyd már azt az adófizetést. Én sem abból nevelem.
2020. jún. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
Itt megfizetik a munkád, amiből tudsz vásárolni, gyereket nevelni, nem kell senkit leszopni, hogy megélj, ha jó a munka megélsz, persze irodába rohadó "semmitnemcsináló" féreg is ritka....
2020. jún. 28. 11:08
 29/50 anonim ***** válasza:
64%
Mindent gondoltam rólad kérdező, csak azt nem gyermeket "nevelsz". Ebből a hisztérikus, agresszív morális nulla légkörből a szegény gyermekeket ki kell menekíteni egy lelencházba. Intézkedj mielőbb, veszélyben vannak!
2020. jún. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
45%
(off: 27-es ti nevelitek, nem kell ennek a -bedőlni - gondolj arra, hogy a kommunista időszakban is voltak, akik át tudták adni az igazi szellemi értékeket, a morális tartást a családon belül a nevelés révén. Az ember az emberré levést az embertől tanulja)
2020. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!