Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire kell félni a járvány...

Mennyire kell félni a járvány újbóli visszatérésétől?

Figyelt kérdés

A szomszédos országokban ismét növekszik a fertőzöttek száma, viszont a hazai médiában mintha visszább vették volna az ilyen jellegű hírek közlését. Mi lesz, ha őszre még durvábban tör ki?


Cikkek: [link]


[link]


[link]



COVID tesztért most hová lehet fordulni? A Háziorvos tud kérni tesztet vagy már nem is engedik a tesztelést?



2020. jún. 28. 18:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%
Munka után bevásárolok estére és másnapra a munkába. A nyuggerek egész délelőtt nem érnek rá , és szájkosárban csoszognak az üzletben. Nem halad a sor, kár volt kiengedni őket a ketrecből. Jó volt ez így.
2020. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
Ki nem mondták, de ezt sugallták minden intézkedésükkel. Mert úgye a Pesti út. De ott áldatlan állapotok voltak és egyértelműen a kórházak voltak a fertőzés forrásai! De persze Orbán a 91 éves nagyanyjából indult ki, miközben a fiatal nyugdijasokat külön rendszabályokkal bezárta.
2020. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

#12!


Az, hogy te mit képzelsz bele bármibe is, az a magánügyed.

Az nyugdíjasokat értintő intézkedésekről majdnem minden nap elmondták, hogy elsősorban az ő védelmük miatt van szükség.

A fertőzés forrása külfölfön volt. Több sportoló és külföldön tartózkodó behozta az országba. Tirol volt az egyik gócpont, ahonnan nagyon hamar szétterjedt Európa szerte.

A Vírus szinte ugyanolyan veszélyes a 65 és a 91 évesekre. A "fiatal" nyuggereknél is nagyon magas a mortalitása.

2020. jún. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
És most is két fiatalember fekszik élet-halál között a kórházban! 10 kézilabdás fertőzödött meg Vácon. Egyik sem nyugger.
2020. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Bárki megfertőződhet, nemcsak a nyuggerek. Senki nem állította az ellenkezőjét. Viszont egyébként egészséges embereknél legfeljebb egy kis köhögést okoz, de általában még azt sem.

A két fiatalemberről szóló infót én még nem hallottam, de ha igaz, akkor valószínűleg más betegségük is van.

2020. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ma mondták be, hogy egyikük cukros, a másiknak magas vérnyomása van. Az nekem is van, de gyógyszerrel jól karbantartható. Egyébként átestem rajta, kb. 5-6 nap alatt. Izeket nem éreztem, szagokat sem, köhögtem, lázas voltam és fájtak az izületeim. Mint az influenza.
2020. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát igen. A krónikus betegségek is csak akkor jelentenek komoly kockázati tényezőt, ha nincsenek kezelve vagy ha éppen akkor fordulnak komolyra.
2020. júl. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!