Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem undorító,...

Szerintetek nem undorító, amikor egy magát függetlenObjektívnak nevező műsorvezető leigazol egy párthoz és tolja annak a propagandáját?

Figyelt kérdés

Kálmán Olgának a műsorait kedveltem régebb. Tudom, hogy rengetegen mondták, hogy egy hülye 3,1415csa és hogy egyes politikusokkal kedves míg másokat letámad, de úgy voltam vele, hogy ennyi belefér, a M.O.-i politikai beszélgetős műsorok színvonala amúgyse fényes.


Aztán most, hogy beállt a DK-ba, rájöttem, hogy nem egy műsorvezető volt ő azelőtt sem, csak egy pártkatona, aki már rég oldalra hajló volt és pártérdekeknek megfelelően tartotta a műsorait is. És minden esetben az ingyen, MUNKA NÉLKÜL szerezhető pénz után rohant. Atv-ből át a HírTv-hez, majd mikor már senkinek nem kellett, akkor színt vallott és most gondolom várja, hogy képviselő legyen és kapja a havi 1 millát.


Elnézést, ha összefüggéstelen kicsit, amit írok. Lényeg, hogy rettentően undorítónak tartom azt, hogy egy politikai műsorvezető miután munkanélkülivé válik, felhasználva az ismerettségét pártpolitikussá próbál meg válni...



2020. júl. 7. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Érdekes. Akkor a szemedben viktor is egy undorító, mert életében nem dolgozott egy percet sem, hanem politikus volt?

Ne beszélj mellé, egy határozott igen vagy nem a válasz.

2020. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem, azt csinál amit szeretne. Te sem örülnél, ha unndorítónak neveznének csak azért mert nem felelsz meg más emberek véleményének.
2020. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1/2

Orbánt én nem tartom megélhetési politikusnak. Rendszerváltás óta alkotja a magyar politikát sokak örömére és sokak szomorúságára. Neki a politika és a hatalom az élete, nem egy milliós fizetés után való törekvésről van szó. Nem próbálok se jót, se rosszat állítani Orbánról, csak annyit, hogy az ő viszonya a politikához nem összehasonlítható Kálmán Olgájéhoz.


#2/2

Nem őt neveztem undorítónak, hanem azt, amit csinált. Nagy különbség van a kettő között.

2020. júl. 7. 10:52
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Undorító meg az a videója is,amiben egy sor sületlenséget hozott össze a napokban.Kezd olyan gátlastalan lenni,mint a baloldal.Lehet várja a Soros támogatásokat
2020. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Akkor most az a több tucatnyi kiéget sportoló, aki kihasználva a hírnevét (többnyire fideszes) politikusnak állt is undorító?

ui.: néztél te valaha is M1-et? Én ugyan jobb oldali vagyok, de pénzért sem csinálnám meg azt a fideszes seggnyalást, ami ott megy 0-24-ben. Igaz ott nem kell tartani attól, hogy ellenzéki politikust letámadjon a műsorvezető, mert csak 4 évente engednek megszólalni ellenzéki politikust a "közmédiában", akkor is 5 perc erejéig.

2020. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

"Orbánt én nem tartom megélhetési politikusnak." - Akkor valami gond veled.


Kálmán Olga meg nem undorító.

Amíg műsort készített, addig objektív volt. Aztán nekiállt politizálni, ezért abbahagyta a műsorkészítést. Most felvállal egy értékrendet, de ez nem jelenti azt, hogy ha kritikát mond valamiről abban ne lehetne igaza.

2020. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
10:54: Soros, Soros, Soros, egyebet se tudsz. Mint egy papagáj. Átlagos Fidesz-színvonal.
2020. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
83%
Nem, hiszen már nem műsorvezető. Az már problémásabb lenne, ha politikusként független újságírónak próbálná magát beállítani, nem?
2020. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Andizsuzsi ***** válasza:
80%

"minden esetben az ingyen, MUNKA NÉLKÜL szerezhető pénz után rohant"


Azért ez a véleményed, mert halvány lila ibolyád nincs arról, hogy egy műsor szerkesztése mennyi munkával jár. Nem az a gond, hogy nem tudod, hanem hogy ettől függetlenül minősíted.

2020. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

"az ingyen, MUNKA NÉLKÜL szerezhető pénz után rohant"

Szerintem mindenki így tenne, kivéve aki bolond.

2020. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!