Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz belekényelmesedhet a...

A Fidesz belekényelmesedhet a kormányzásba?

Figyelt kérdés
Nem kell attól félni, hogy egy idő után azt hiszik, már nem kell dolgozni? Nem kell elmondani úgy ahogy eddig mit miért csinálnak? Mi fenyegeti továbbra is a hazát? Milyen új ellenség van a határokon?

2020. júl. 7. 13:38
A kérdező szavazást indított:
A Fidesz egy idő után elkényelmesedik. Ez okozza a vesztét
Felébrendek és rájönnek, hogy tovább kell dolgozni
Mindegy mit csinálnak, az emberek ettől függetlenül szavaznak
21 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
83%
Lényegtelen melyikre szavazol az egész rendszer elvan torzulva.
2020. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1-es de azért csak jobb, ha nemzeti értékek szerint fejlődik tovább az ország, mintha egy menekülttábor leszünk államcsődbe IMF hitelekkel. Ugye nem mindegy !?
2020. júl. 7. 13:40
 3/12 anonim válasza:
80%
#2 ezek csak színészek nem veszed észre?
2020. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
TROLLveszély!!!!😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱
2020. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

"Ugye nem mindegy !?"


Nem bizony, hogy nullára loptátok az országot!

2020. júl. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Attól én is félek, hogy elkénylemesednek, de egyelőre azért nem úgy látszik. Temérdek sok iskola és kórház fejlesztés van folyamatban, nem beszélve a többiről. Nem vagyok Fideszes. Sosem voltam és sose szavaznék rá, de Isten óvja Magyarországot az ellenzéki csürhétől.
2020. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
A ... micsodába?
2020. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

7-es


A kormányzásba. Tudod, amelyik párt(-okat) megválasztják, ő fogja irányítani az országot, vagyis: kormányoz.

2020. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

"Tudod, amelyik párt(-okat) megválasztják, ő fogja irányítani az országot, vagyis: kormányoz."


Vagy, csak lop!

2020. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

"Vagy, csak lop!"


2010 előttről beszélhetünk csak kizárülagos lopásról, az elmúlt 10 évben loptak és kormányoztak egyszerre. Ráadásul itt felvetődik az a kérdés, hogy ki az, aki nem lopna? Mert, hogy a világon létező összes párt/politikus/befolyásos ember korrupt. Ez az ember negatív tényezője, nincs olyan, hogy nem lop. A kérdést ott kell feltenni, hogy hova lop? Itthon fekteti be(legalább a nagy részét) vagy külföldre viszi az összeset. Szerintem erre te is tudod a választ.

2020. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!