Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem megalázó a...

Szerintetek nem megalázó a fideszes propagandista lét? Bármennyit is fizetnének érte, égne a fejem ha az utcán sétálnék.

Figyelt kérdés

#Fidesz, propagandista, 19 ezer pedofil kép kimagyarázása
2020. júl. 11. 16:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
43%
De, megalázó.
2020. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 belapus ***** válasza:
88%
Nem szűkíteném le csak a Fideszesekre.Minden pártnak szüksége van - és talál is - olyan embereket, akik bármire hajlandóak.
2020. júl. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

De azért a fideszes propagandisták Orbán Istenítését olyan lendülettel nyomják, hogy nekem ég az arcom.

Nem emlékszem, hogy mikor Gyurcsány volt kormányon az atv ennyire kinyalta volna a fenekét.

2020. júl. 11. 17:20
 4/25 anonim ***** válasza:
79%

3

Még ha úgy is volt, manapság bőven pótolják az ingyenhívek, nem?

Azt atv német, ugye? Mert a Gyurcsányból nem a németeknek volt a legnagyobb hasznuk.

2020. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%

""De azért a fideszes propagandisták Orbán Istenítését olyan lendülettel nyomják""



A baloldali propagandisták ugyanúgy istenítik a baloldalt. Miért nem nézel körül? Nem nézel ATV-ét . Én igen!


A Hír TV-én a Fideszt "istenítik"

AZ ATV-én pedig a baloldalt.

2020. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%

Hát a baloldali ellenzéket sem kell félteni azért. Egy kaptafa mindkèt prokagandaoldal.

Pl amit a momentumos felebarátok művelnek most a konzultációs kérdőívek begyűjtésével... Először nem hittem el, hogy tényleg ennyire primitív célokkal és eszközökkel dolgoznak, mint amit a jobboldali propaganda állít, és kíváncsiságból beszélgettem egyet egy aktivista csajszival a széll kálmánon. És de. Tényleg olyan nem tudok jobb szót.. primitívek, sötétek, hogy csak néztem. Egyetlen célja ennek a projektjüknek az, hogy jól megmutasság a csúúúnya gonosz fidesznek, hogy ők márpedig valakik, és így a konzultáció kudarcos lesz, mert ők begyűjtik a lapokat, és amit leadnak nekik, azt ők kitöltik a saját szájízük szerint! Ennyi bakker a cél... Csak néztem, hogy okkké:D alapból is jobboldali vagyok, de ha nem lettem volna, ezt a natúr romboló szándékot és sértődött ovis kapálózást látva, amit ezek ott letolnak, már tuti így is, úgy is az lennék😌

2020. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
41%

"Szerintetek nem megalázó a fideszes propagandista lét?"


Akkor lenne nekik megalázó, ha volna emberi tartásuk.

2020. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
Mindenféle propagandistának ciki lenni.
2020. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%

"De azért a fideszes propagandisták Orbán Istenítését olyan lendülettel nyomják, hogy nekem ég az arcom."

Kérdező, kíváncsivá tettél.

Mutasd már meg hol és ki csinált ilyet!

2020. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az egész magyar politika nagyon gáz kezd lenni mindenestől.
2020. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!