Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehet tenni, ha minden...

Mit lehet tenni, ha minden magyarországi párt végtelenül ellenszenves nekem?

Figyelt kérdés

Nagyon röviden az ellenzékről azt látom, hogy nem az van, hogy van egy ELKÉPZELÉSÜK, hogy hogyan legyen jobb az ország és ehhez gyűjtenek TÁMOGATÁST. Hanem TÁMOGATÁS kell és a támogatóknak tetsző elképzeléseket gyűjtenek még akkor is, ha megvalósíthatatlanok, vagy ha inkonzisztensek egymással.


A Fidesz politikájában a kommunikációt és az elképzelést látom, de szerintem nagyon félre ment az egész. Ki akartak építeni állami pénzekből egy tőkés osztályt cégekkel, erre nemzetközi példaként fel lehetne hozni a Huaweit vagy a Samsungot, mert ők is így jöttek létre. De valahogy Magyarországon a felhízlalt milliárdosok ÉLETKÉPTELENEK.


Nem akarok oldalakat írni külön minden egyes pártról, mert úgyse olvasná el senki, de csak én látom úgy, hogy xar itt a politika?



2020. júl. 12. 08:31
A kérdező szavazást indított:
Magyarországon pocsék a politika.
Magyarországon az ellenzék magas nívójú de a kormány nem.
Magyarországon a kormány jó de az ellenzék nem.
Magyarországon minden politikus jó.
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem találsz számodra megfelelő pártot, hagyj fel a politikával, esetleg először próbálkozz közösségi médiában találni hasonló véleményű embereket és ha vagytok elegen alakítsatok pártot.
2020. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak azt jelenti, hogy nem tudsz önállóan gondolkodni.
2020. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Ez csak azt jelenti, hogy nem tudsz önállóan gondolkodni."

Ha tudnék önállóan gondolkodni, akkor valamelyik párt propagandájában látnám a jövőt?

2020. júl. 12. 09:52
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 Éppen hogy az ellenkezője
2020. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem politizálok a saját és családom életét nézem és azon vagyok, hogy mindenből a legjobbat hozzam ki. Mert ha csak meg szólom a másikat azzal nem vagyok beljebb.
2020. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a mostaniaknál nem lehetne jobbat találni, még ha sokaknak nem is tetszik.
2020. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, en is az elozovel ertek egyet.

A politikai karrierhez oriasi motivacio kell, a motivaciohoz meg inditek. Rengeteg kivalo es fiatal jogi, penzugyi, stb. szakemberunk van a vilag minden pontjan, de egy cseppet sem vonzodnak a politikai karrierhez. Igy szinte 90%, hogy a jovobeli politikusok mind a nepotizmushoz fognak kotodni.

2020. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen párt van,akiről még semmi tapasztalaztunk: A Kétfarkú Kutyapárt,adjuk nekik a hatalmat,vagy induljunk független jelöltekként.
2020. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!