Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a környező országok...

Most, hogy a környező országokba megérkezett a második hullám nem kellene végre megvenni Németh Károly nemzetközi és hazai szakemberek által elismert koronavírus-tesztelő gépét?

Figyelt kérdés

Szóval most értem én, hogy színkategóriákba soroljuk az országokat, de itt van Németh Károly - [link] - aki forgalmazza a legmegbízhatóbb koronavírus tesztet, amit a világon mindenhol elismernek, a CNN is beszámolt róla, és a hazai orvostársadalom színe-java, köztük Müller Cecília is elismerten nyilatkozott róla.


Nem lenne itt az ideje félretenni, hogy most nem egy oligarcha szerzi be, és gazdagodik meg a vírusból, hanem egy becsületes, magyar ember?


– Vagy nem bizonyítható, amit az önök által forgalmazott gépről állít, vagy ha mégis, akkor nem értem, hogy a magyar állami egészségügy miért nem az önök által kínált gépet veszi meg? Ön mivel magyarázza?


– Végigjártam a hazai szaktekintélyeket, köztük Merkely Béla professzort, de ajánlottam Müller Cecíliának, illetve több állami kórház igazgatójának. Amikor még nem volt itt a gép, csak a paramétereit ismertettem, akkor el voltak ájulva, és szorgalmazták, hogy mielőbb tárgyaljunk a kormánnyal. Csodálkoztak ugyan, hogy egy ilyen kaliberű gép ennyire olcsó, legalább a duplájára taksálták az árát. Beszéltem a budapesti Szlávik doktorral, illetve a pécsi Jakab Ferenc professzorral is.


– Ha valaki nem tudná, ők ma a legismertebb hazai szaktekintélyek, a téma igazi professzorai. Mit mondtak?


– Valamennyien dicsérték ezt a műszert, ők maguk mondták, hogy ez ma a „number one”, vagyis az első számú berendezés, a kor csúcstechnológiájának számít. Viszont a szakértők hatásköre kevés volt arra, hogy ezt a műszert megvegyék, vagy az állami intézményeknek alkalmazásra kiajánlják.


– Gondolom, az állami egészségügy vezetői azért rendelkeztek megfelelő befolyással. Ők mit mondtak?


– Semmit! Olyan érzésem volt, hogy túl olcsónak találják a berendezést. Talán komolyabban vettek volna, ha drágábban adom. Így ugyanis a közreműködők nem tudtak saját zsebre dolgozni.



2020. júl. 12. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Eltévesztetted a kategóriát, ez a humor kategóriába való kérdés!

"A kamuvideó álmentősének, Németh Athinának az ikertestvére az a Németh Károly, aki a Hírklikk nevű portálnak állította, hogy az általa forgalmazott koronavírus-teszt gépet a kormány és a szakemberek is méltatták "

[link]

Már eléggé nevetségessé tették magukat az ellenzéki oldalon a lánytesó hülyeségeivel, de azért jót lehet szórakozni azon hogy beveszik a fiú testvér kamu szövegét is, elismerem. De ez akkor is inkább a humor kategóriába való már.

2020. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂
2020. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20%
Szóra se érdemes, ugorjunk a következő kérdésre.. Trianon!
2020. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!