Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz mindig ilyen agresszí...

A Fidesz mindig ilyen agresszív volt?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég figyelem a politikát, a Fidesz előtti dolgokra csak kicsit emlékszem, kamasz voltam akkor. Most olvastam hogy ráment a Hír TV egy újságíróra, kimentek a kisgyerekes nő lakására, becsöngettek stb. Hadházyt már azért feljelentik ha levegőt vesz.


Ez az orosz tempó volt régebben is? Nem kell leszedni a fejemet de én egyetértek a Fidesz gazdaságpolitikájával, a döntéseik többségével is, csak a plakátolást, sorosozást, migránsozást ilyesmiket nem szeretem. Szerintem Orbán hatékony és azért messze a Fideszben van a legtöbb kompetens politikus. De mi ez az ízléstelen, agresszív fellépés? Én nem hinném hogy ezzel tömegeket lehetne megnyerni. Mindig ilyenek voltak csak nem figyeltem vagy változnak? Ez világjelenség egyébként? Ha lehet, egymás fejét se szedjétek le.



2020. júl. 13. 20:08
A kérdező szavazást indított:
Mindig ilyenek voltak.
Agresszívabban mint voltak.
Nem agresszívek.
37 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%

Keress fel egy jó pszichiátert.

Vagy

Fáradj a kasszához.

2020. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem voltak ilyenek mint ma. A legelső Orbán-kormány sokkal jobban működött mint most. Akkor voltak értelmes céljaik, de a határozottságuk és akaratuk már akkor is erős volt.
2020. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
elmesélnéd, hogy milyen az az "orosz tempó"?
2020. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
58%

"Hadházyt már azért feljelentik ha levegőt vesz."


Nem igazán értem. Hadházy nem éppen az a visszafogott politikus, tessék visszanézni miket csinál. Pedig ő politikust. Amit te hozol fel példának, az egy fideszes újságíró fellépése, nem egy politkusé.

Hol látsz (vagy láttál, mikor a Fidesz ellenzékben volt) olyat, hogy egy fideszes politikus trágár plakátokat tart az országgyűlésben, a TV székház lépcsőjének korlátján csingál (Hadházy), lepatkányoz egy választói bázist (Bangóné), szándékosan ajtónak fut, hogy aztán sírhasson (Kunhalmi), a fehér, keresztény, hetero embereket rémisztő képződménynek nevezik (Niedermüller), több sajtótájékoztató közben is megakad a beszédében, mert részeg (Gyurcsány)?


Én úgy látom, hogy inkább az ellenzék agresszív.

2020. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én az ellenzéket nem látom agresszívnak. Én semmilyennek látom. Igazából szinte nem is kerül elém, hogy mit csinálnak. Emlékezz Kövér László kötelezésére, az asszonyverő Baloghra, ezek sokkal súlyosabb dolgok mint feltartani egy táblát. Én épp ezeket a dolgokat nem szeretem, engem az érdekel, hogy jól menjen a gazdaság, mert akkor minden van. Már nem akartam kitérni arra, hogy rengeteg fideszesen is érzem ezt az agresszív hozzáállást, mert lehet hogy más pártoknál is van ilyen, csak azokkal nem érintkezem. Az orosz tempó az, hogy rákülték a Hír TV-t egy olyan újságíróra, aki Mészárosról meg Tiborczról ír, a nő ráadásul kisgyerekes anya. Engem a Mészáros ügy annyira nem zaklat fel, mert azért az autópályás szoci ügyek megvannak, de ilyen eszközökkel lenyomni egy újságírót szerintem nem európai, hanem orosz tempó.
2020. júl. 13. 20:35
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ezeket a kérdéseket aktivisták vagy párttagok teszik fel.


Régen az volt, hogy felfrissítsem az emlékezetedet, hogy elmondták a Nap TV-be hogy Orbán veri a feleségét és lóval hál. Utána nem hallottál semmilyen tiltakozást, mert nem volt jobboldali média. Ma ilyenért mennének brüsszelbe

2020. júl. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem, ilyen mélyen nem volt a rendszerváltás óta a magyar közélet.
2020. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Tisztelt ellenzékünk példa nélküli módon lezülleszti a közéletet, ez igaz. Persze ez az ellenzéki szavazók bűne, ők tartják ezeket porondon.
2020. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A letelepedési kötvényezés, a Kaleta-ügy, az OLAF-vizsgálatok, a 27 százalékos áfa az mi? Olyan furcsa, itt az emberek mintha mindent fekete-fehéren látnának. Semmi érv, semmi árnyalat. Hogy lehet így élni? Mint a moha?
2020. júl. 13. 21:00
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Érvelj, árnyalj, moha. Ez így kevés.
2020. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!