Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik a legszimpatikusabb...

Melyik a legszimpatikusabb párt számodra és melyik programja miatt?

Figyelt kérdés
trollkodó,egymást ócsároló kommenteket kerüljük el.

2020. júl. 14. 11:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

Mi Hazánk Mozgalom.


Most egy konkrét programot nem tudnék kiemelni, mert jó programjaik vannak általánosságban. Azért ők, mert ők ténylegesen harcolnak a magyarságért és az ország felzárkóztatásáért.

2020. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

MKKP - tettek már hasznos dolgokat, ellentétben a többiekkel, viccesek, annyira veszik komolyan a magyar poltikát, amennyire az érdemli.


#1 mond egyet a jó programjaik közül! Jaja, harcolnak, a fideszt támogatva, a "magyarságért", és az "ország" felzárkóztatásáért :D

2020. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
55%

Egyik sem, képtelen vagyok bármelyikkel is azonosulni.

Nagyjából minden pártban találok valami jót, még a Fideszben is, de nekem ez nem elég ahhoz, hogy rájuk szavazzak.

A momentumosokat bírom egyébként, csak nekem "túl libsik" :D

2020. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%

1# válaszolóval értek egyet, én is a Mi Hazánk Mozgalommal szimpatizálok. Van saját programjuk is, Toroczkai László Youtube csatornáján többek között az is megtekinthető:


https://www.youtube.com/channel/UC-ZBFbpGZvEVSAGaNsvxgKQ

2020. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

#2


Az MKKP tényleg egész jó LENNE, ha túl látnának a fővároson.

2020. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%

Mi Hazánk.Nekem az ideológiájuk,összesprogramjuk tetszik,de főleg az EU- kilépés pártiság.

Továbbá Fülöp Erik,az országgyűlési képviselőjük állatvédő,aki egymaga többet tesz le az asztalra,mint az egész fővárosi vezetés pl.Gerinek csak kampánykor volt fontos az állavêdelem kérdése ( latos úti ebtelep sarc...)

A rabokat ingyen dolgoztatnák..

Kivándorlás- bevándorlás ellenesek,ami tetszik. Szerintem az ő kormányzásuk alatt lenne a legkisebb esêly arra,hogy a külföldi pénzhatalmi elit terjeszkedjen nálunk.

2020. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%
Mi Hazánk, a magyarság megvédésének puszta szándéka miatt (a nemzet fogy, a kisebbség nőttön-nő, az országot hamarosan elveszítjük így). Lehet, hogy szakpolitikában nem olyan profik, de jó szándék nélkül nincs semmi.
2020. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Jobbik.
2020. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
14%
Nem értem, minek kell lepontozni valakit a politikai véleménye miatt, de ha a drága liberálisokat bántják az eltérő vélemények.. :D
2020. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

... tettek hasznos dolgokat, nem tudnék kiemelni, tetszik a programjuk...

Aki járt iskolába, tudja, ez a rossz tanuló felelési módszere. Fogalma sincs, de az életerő mondatja vele, míg csak lehetséges.


Ha csak "melyik programja" tetszik, az lehet szimpatikus, de eredményes semmiképp. Az eredményességhez az a minimumfeltétel, hogy tudja valaki (valamely párt), hogy miként működik egy ország, mi a fontossági sorrend. És ennek a legelejét kezdi megvalósítani. De jelen helyzetben nem az a legfontosabb, mert ezt a társadalmat meghülyítették, elbizalmatlanitották, közömbössé tették. Eredményt akkor lehet elérni, ha valaki helyzetbe kerül. Azaz megválasztják. Azaz elég sok embert rá tud beszélni, hogy ne legyen hülye, ne legyen bizalmatlan, ne legyen közömbös, hanem higgye le, ha elmegy szavazni, és rá szavaz, hamarosan érzi a hasznát. Ennél nehezebb feladat ma nem létezik, és aki ezt nem oldja meg, megy a levesbe. Esélye nulla.

Na, kinek mi kell, hogy elhiggye, ne legyen bizalmatlan és főleg közömbös?

2020. júl. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!