Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz végre normális a...

Mikor lesz végre normális a magyar politika?

Figyelt kérdés

Mikor lesz már olyan a magyar politika, hogy felnőtt módjára politizálnak és nem a másikat próbálják kicikizni a magánéleti dolgai miatt - ami nem is lenne politikába való - mint az óvodában?


Másrészt, én úgy látom hogy az ellenzéknek nem az a problémája hogy lopnak az államtól, hanem az hogy nem ők lophatnak.


Harmadrészt, milyen ellenzéki politikus olyan, hogy tiltakozik a stadionok önkényes épìtése ellen miközben ő meg biciklisávokat létesít szintén önkényesen?


Csak én vagyok úgy vele hogy a magyar politikában egytől egyig csak szerencsétlenek szerepelnek? Neked mi erről a véleményed?

(Szavazás +1 ingyen pontért :) )



2020. júl. 19. 22:17
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Ellenzék
Kaki mindkettő
Térjen észhez mindegyik
Nem érdekel az egész
55 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Amikor normális lesz a nép, addig nem.
2020. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez, hogy normális és magyar és politika, mintha egy háromszög három csúcsa lenne.
2020. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a fajankók bàrmilyen oldalon is àllnak mèg pelenkàt kell adni ràjuk. Soha nem fognak megjavulni ezek a töketlen majmok mert nem hogy nem konyitanak semmihez sem de mèg az emberekhez sem èrtenek. Èletūk vègèig maradnak hatalmon , csàmcsognak ès kèsz. Ezek nem emberek. Ha az lennènek akkor mindenkihez hűek lennènek, segitenènek dolgokba mindenkinek de nem a közössegèrt vannak hanem forditva ès ennyi.
2020. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 nem inkább a háromszög 4 csúcsa? Mert az a lehetetlen....
2020. júl. 19. 22:26
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha lesz normális ellenzék,mert jelenleg csak a Mi Hazánk az
2020. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Se igény nincs normális politikusokra, se normális politikusok nincsenek.


Egyszerűen Magyarországon nincs meg az igény egy új, a többitől teljesen független pártra.

2020. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha a két oldal szavazói le tudnának ülni egy asztalhoz és értelmesen, határozottan, de megértően és kompromisszumkészen tudnának vitatkozni (mint pl. Bayer Zsolt és Gulyás Gergely a trianoni beszélgetésükön), akkor a politika is igazodna ehhez. Tehát ahogy mások is írták, előbb a népnek kell változnia, változtatnia a hozzáállásán.
2020. júl. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"én úgy látom hogy az ellenzéknek nem az a problémája hogy lopnak az államtól, hanem az hogy nem ők lophatnak"

Ezt miből láttad? Csak azért kérdezem, mert az ellenzék az összes nem kormányon lévő pártot magába foglalja, és azért mert az egyik lopna akar, attól még a többi nem feltétlenül.


"milyen ellenzéki politikus olyan, hogy tiltakozik a stadionok önkényes épìtése ellen miközben ő meg biciklisávokat létesít szintén önkényesen?"

Mondjuk ez a kérdés hülyeség.

Egyrészt, a programjában benne volt, hogy biciklisávokat fog létesíteni. Vagyis azt csinálja, amiért megválasztották.

Másrészt, ne kezeljük a két dolgot ugyanúgy. Az egyik egy környezetet kímélő közlekedése forma népszerűsítése miatt jött létre, míg a másik valaki hobbijaként.


"Csak én vagyok úgy vele hogy a magyar politikában egytől egyig csak szerencsétlenek szerepelnek? "

Igen, a legtöbb pártban - még ha a párt nevetséges is - van értelmes ember.


"Egyszerűen Magyarországon nincs meg az igény egy új, a többitől teljesen független pártra."

Mondjuk én a bolygón nem ismerek olyan demokratikus pártot, ami egyáltalán nem áll szóba a többi párttal és viszonylag nagy a támogatottsága. Viszont ha nem így értetted a függetlenséget, akkor Mo.-on is van "független" párt.

2020. júl. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anettbp ***** válasza:
7-es válaszoló! Már azt hittem, hogy használható ötlettel álltál elő, DE Bayer Zsolt és Gulyás Gergely mióta ellenzéki? És ráadásul mindkettő közszereplő, az egyik politika kinevezett. A két oldal politikusainak kellene leülni, persze csak azoknak, akik emberszámba veszik a másikat és meg kellene állapodni egy nemzeti minimumban. Mi az, amit az egész ország érdekében meg kell csinálni. Persze ez teljesen utópisztikus a jelen helyzetben, mert a Fidesz úgy be van gazdaságilag ágyazva (finoman szólva), hogy nem fogja soha hagyni, hogy más is a hatalom közelébe jusson.
2020. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9: my bad... Gulyás MÁRTONT akartam írni!


Erről beszélek: [link]


Elnézést kérek a hibáért

2020. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!