Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért írja a Mérce.hu hogy a...

Miért írja a Mérce.hu hogy a nemzeti konzultáción a fidesz csak szép embereket rakott a plakátra? Amikor rögtön az első nagy képen olyan ramaty fogai vannak a tökinek hogy én szégyellem magam helyette hogy a propagandához megvan az esze...

Figyelt kérdés

de fogorvos nem képes elmenni

[link]


[link]


2020. júl. 21. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Ráadásul nincs egy néger se. Szégyen az egész.
2020. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:

Melyiknek vannak rossz fogai?


Amúgy igen, nyilván szép emberekkel akarták reklámozni a konzultációt, nincs ezzel baj önmagában. Szerintem jobb lett volna reprezentatívabb összeállítással, de hát ízlések és pofonok.

2020. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pl Vörinek a harmadik oszlopban.
2020. júl. 21. 21:57
 4/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%
Én nem látok vele semmi problémát, már ha ugyanarra gondolunk. De valószínűleg nem is magyarok vannak a plakáton.
2020. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"fogorvos nem képes elmenni"

Én jártam fogorvoshoz az utóbbi hónapokban, kb. 200 000-et hagytam ott és még munka van vele. Milyen alapon róvod fel valakinek, hogy nincsenek tökéletesen rendben a fogai? Ismerősöm 1 000 000 felett hagyott ott. Én is még szeretnék egy fogfehérítést, hát 150 000 forint. Ugye igénytelen vagyok, hogy nincsenek kifehérítve a fogaim? Miért nem megyek el, mi?

2020. júl. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket valószínűleg az internetről ollózták össze, mert ennyi rongy ember nincs az országban - akik ilyesmihez adták volna a fotóikat.
2020. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttál régi Maúnika showt, vagy Balázs show felvételt a youtube-on? Ezekhez a fogatlan, lepusztult, idióta szereplőket a stúdió épülete előtt találták, egy óra alatt még a nézők is meglettek, fejenként 2000 forintért.
2020. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jó de azért itt is van egy kettő aki elhanyagolja.


Amúgy én azt a bácsit hiányolom a plakátról aki örül annak a propaganda filmben hogy nő a minimálbér. :D Na meg a helló röfis Bözske nénit.

2020. júl. 22. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!