Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki leírná mi a helyzet a...

Valaki leírná mi a helyzet a Mi Hazánkkal?

Figyelt kérdés
Nem arra vagyok kíváncsi amit a barátom (Google) ír. Érdekel, hogy ti hogyan látjátok őket, miben jók a nézeteik stb. Mert én nem tudom igazán hová tenni őket. Mi a fő ideológia? Mennyire szélsőséges? Jó az irány?

2020. júl. 23. 16:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
25%

a fidesz által pénzelt báb párt ami azzala céllal jött létre( a fidesz általl) hogy a lehető legtöbb szavazatot megpróbálja "elvenni" a jobbik-tól.


Ergo... egy fideszes fiókpárt ami semmilyen politikai eszmét nem képvisel csak egy eszköz a fidesz kezében a Jobbik ellen

2020. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ja de a példát úgy értettem, hogy ha azt mondja valaki, hogy radikálisak akkor azért mert ezt mondták ekkor és akkor hogy... Ilyenre gondolok.
2020. júl. 23. 16:52
 13/25 anonim ***** válasza:
65%

11-es!


Biztos vagyok benne, hogy egy fideszes ügynök vagy, aki azzal van megbízva, hogy járassa le a Mi Hazánkat.

És, mivel lehet valakit könnyen lejáratni napjainkban? Azzal, hogy köze van a harácsoló fidesz-bandához.

De van egy rossz hírem számodra! A fideszed leszálló ágban van, a Mi Hazánk pedig felfelé ívelő ágban.

De azért ne omolj össze teljesen, mert a "összekuporgatott" javakból eléldegéltek még egy darabig!

2020. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%
11-es, kurvára nem a fidesz fiokpártja.
2020. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%

Fő ideológia: Radikális Jobboldal, ( igazából szélső jobb)


Szélsőségesség: RADIKÁLIS, nem szélsőséges ( úgy 8/9 szélsőséges)


Jövő kép:

2020. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
88%

#előző


jövő kép: szuverenitás, önálló, erős ország

(nem jó viszony a többi hatalommal)

2020. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
De konkrétan miben nyilvánul meg a radikalizmus? Mi volt a legradikálisabb? Egyszer Dóri beszélt a kilépéses népszavazásról azt tudom.
2020. júl. 23. 19:27
 18/25 anonim ***** válasza:
25%

Köszönjük jól vagyunk.

Építjük hazánkat,nem úgymint a csíra balosok,és reméljük beledőltök a saját kardotokba minél előbb.

2020. júl. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
63%
Kurucinfó olvasó fröcsögő aluliskolázott kopaszok gyülekezete.
2020. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretnék Tomcat agyi szintjére jutni.
2020. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!