Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ma lennének a parlamenti...

Ha ma lennének a parlamenti választások melyik pártra szavaznál?

Figyelt kérdés

#Választások2020
2020. júl. 24. 15:12
A kérdező szavazást indított:
Fidesz-Kdnp
Dk
Momentum
Mszp
Jobbik
Mi Hazánk
Lmp
Valami más létező párt
Nem mennék szavazni
Valami egyesült ellenzéki összefogásra
62 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
A fideszre biztosan nem!
2020. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Fideszre szavaznék.
2020. júl. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Természetesen a Jobbikra, mint minden magyar ember.
2020. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Az utóbbi időben gondolkodtam a Fideszen, mint opciónak, de egyrészt a KATA módosítás miatt, másrészt és főképp amiatt a mértéktelenül undorító, aljas és gusztustalan nem is tudom micsoda miatt, amit az Index-szel tesznek, végleg meggondoltam magam, és megfogadtam, hogy soha többé nem is gondolok arra, hogy esetleg a Fideszre szavazzak.
2020. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Fidesz vagy az MHM de inkàbb az utóbbi.

Látom lett szavazat a jobbikra is.😆😆😆😆

2020. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
momentumra mire másra , szeretnék egy édeshármast annácskávalkatinkávaléskádárurholgyel
2020. júl. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ebben a Mihazánkban mi a szimpatikus? Most tényleg semmi negatív szándékkal kérdem. Valaki aki rá szavazott leírná, hogy miért? Mi fogta meg bennük?
2020. júl. 24. 17:07
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés, hogy a gyurcsány-szektára nem érkezett szavazat.😊
2020. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Bárcsak a Fideszre nem érkezett volna😅

De ez sem rossz😀

2020. júl. 27. 16:46
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

A Mi Hazánk az egyetlen igazi magyar érzelmű párt. A Jobbik az már régen elment abba az irányba hogy bármire képesek csak jussanak hatalomra, a többi meg eladná az anyját is ha azzal leváltaná a Fideszt ezért futnak a mindenféle magyarellenes eszmék felé. A Mi Hazánk kicsit radikális, viszont nagyrészt az értékrendemet képviseli ezért adnák nekik egy esélyt.


Nem rájuk szavaztam, de csak azért mert muszáj a Fideszre (sajnos...) szerintem ha valamelyik baloldali párt kerülne hatalomra az az ország végét jelentené, mert jó az a liberalizmus, de ezek nem azt képviselik (megint csak: sajnos...)

2020. júl. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!