Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Index..... ömm, miért a...

Index..... ömm, miért a korona árnyékában kell tüntetni?????? Egyetértenék a céllal, de tönkrevágja és ellenkezőjére fordítja komolytalanná teszi az egészet az időzítés. Nem bízok olyanokban akik ezt kockáztatják!

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 11:48
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
És még örülnek is hogy sokan voltak.....Erre már tényleg nincs mit mondani.
2020. júl. 25. 11:48
 2/27 anonim ***** válasza:
28%
Mibajod van? Miről beszélsz? Milyen korona?
2020. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%
Ezeknek nem szent semmi, a függetlenség köpenyébe bújva igazi balos libsi az összes. Én az összes tüntetőt betenném 2 hét karanténba.
2020. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Szia Pistike! Beszélni csak magyar? Ha nem, nézz meg valami külföldi lapot, utána okoskodj.
2020. júl. 25. 11:52
 5/27 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem volt alkohol.
2020. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
2-esnek írtam.
2020. júl. 25. 11:52
 7/27 anonim ***** válasza:
49%
#3 miért nem jöttetek oda, ti komcsik? Kerestem, hátha jön bedezsóti, vagy bájerzsóti a birkamenettel, de nem jöttek az elvtársaid. Pedig szívesen beszélgettem volna velük 😇
2020. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ne itt komcsilibsizzetek légyszíves, de tényleg karanténba kellene tenni a tüntetőket... Kérdezem én, nagyeszűek, nem lehet máshogy megoldani? Aláírásgyűjtés? Bármi? Mi az a k. nagy tömeg mikor rekordokat dönt a korona a világban? Nem szeretnénk miattatok újabb gazdasági leállást és maradjotthont köszi.
2020. júl. 25. 11:57
 9/27 anonim ***** válasza:
24%

#4 olvasok. Miről beszélsz, milyen korona? Amit a fejre kell tenni, vagy a vírushiszti?

Igen, a fidesz a koronavírus árnyékában csinálja, mert így nem kap akkora figyelmet a dolog, a vírushiszti miatt.

2020. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
Már lejárt a #Maradj otthon, mostmár senkit nem érdekel, hogy ugyanúgy van járvány, mint eddig. Mostmár senki nem mondja, hogy hős vagy, ha otthon ülsz, vége az insta 3,1415csák agyhalott posztjainak, a sok rémült félkegyelmünek, akik máglyán égették volna el azokat, akik kimentek az utcára. Már ez nem divat. Tudod, ennyire van ideológiája egyes embereknek. Tegnap még #maradj otthon, ma már arra sem emlékszik, hogy volt ilyen. Senki nem mondja azt ma, amit tegnap mondott.
2020. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!