Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a mihazánk egy...

Szerintetek a mihazánk egy fideszbáb vagy nem az?

Figyelt kérdés
2020. júl. 25. 21:40
A kérdező szavazást indított:
Fideszbáb
Nem az
40 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem, részben egyet értenek 1-2 témában, mivel mindkettô konzervatív, de NEM.


Ezt csak az ellenzék gondolja.

2020. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A fidesz csak addig "konzervatív" ameddig a pofázásról, rongyrázásról van szó.
2020. júl. 25. 21:46
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

Hát mivel most a Fidesz ugyan azt a retorikát használja, mint a Mi hazánk Mozgalom, vagy a MHM ugyan azt, mint a FIDESZ.

Szerintem, nem báb ellenzék, de aki tényleges radikális változást szeretne az nem a FIDESZ2-re szavaz.


Hogy az utolsó mondatomba tudom, hogy sok MH szimpatizáns bele szeretne kötni.


A jövő, ha MHM lesz kormányon:


- Stop Zuckerberg

- Mondjunk, nemet az Eunak

- tudta, hogy a cigányok nagy többsége bűnöző lesz

2020. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem az mert a Fidesz olyan jó, hogy nem kell báb. A Fidesz végtelenül tökéletes és tisztességes értékrendjét másolják sokan, a Mi Hazánk is. De csak a Fidesz elég tiszta szívű és bölcs egy ország vezetéséhez. Nem kell nekünk Mi Hazánk ha van nekünk Fidesz. A Fidesz elveszi a pénz a gazdag németektől és a szegény magyaroknak adja. Dicséretes munkát végeztek az elmúlt 10 évben! Remélem még 10 évet lesznek hatalmon ezek a jó emberek. Sosem éltem olyan biztonságban mint ma, kitört a migráns válság és azóta se láttam egyet pedig több százezren masíroztak át az országunkon. Amit Gyurcsány elrontott azt ők helyrehozták hiba nélkül. konkrétan ezért kellett rendszert váltani! Sosem gondoltam volna anno, hogy ilyen nagyszerű kormányunk lesz. Nem is kommunista de nem is vesztes imperialista nyugati. Nem kell nekünk fidesz báb mert van Fidesz!
2020. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Aki radikális változást akkar, annak kire kell szavazni szerinted?

Tényleg baromi kíváncsi vagyok!

2020. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
nem kell radikális változás mert a fidesz maga a paradicsom.
2020. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ok. Akkor egy olyant mondj amelyikből kinézed, hogy nem viszi csődbe az országot 1.5 éven belül.
2020. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem mindegy? Két akácról se tudod, hogy egy gyökérről hajt-e, de attól még akác, akác... Ugyanazt terem. Mindegy, melyiket juttatod fényhez a másik rovására, a végeredmény ugyanaz.
2020. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Még nem az, de nem zárható ki egy ilyen változás. A kis pártok hosszútávon veszélybe szoktak kerülni, alárendelődnek vagy eltűnnek (lásd pl. Kisgazda Párt, MDF, SZDSZ, Centrum, LMP, Együtt...).


Az erősebb, korábban legnagyobb ellenzéki párt Jobbik is oda jutott, hogy már a DK-MSZP-hez igazodik.

2020. júl. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én szívesebben élnék szegény országban, mint elnyomottban.
2020. júl. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!