Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánk szavazók, mi a...

Mi Hazánk szavazók, mi a legfőbb oka annak hogy Toroczkaiékat támogatjátok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

A Mi Hazánk által képviselt értékeket, politikai törekvéseket én is a magaménak vallom. A Fideszt tisztelem (mint jobboldali pártot), de az én értékrendem alapján nem túl radikális.


Ha nem lenne Mi Hazánk, simán rászavaznék a Fideszre. Nincs bajom Orbánnal (sajnos Toroczkai nagyon nyomja ezt a se Orbán, se Gyurcsány, pedig szerintem a szavazóinak a többsége inkább azt gondolja, hogy ezerszer inkább Orbán mint Gyurcsány), szerintem ha úgy hozza a történelem, a Mi Hazánknak koalícióra kéne lépnie a Fidesszel.


Sokan azt mondják, hogy a Mi Hazánk Fidesz fiókpártja, mivel sok dologban éppen azt mondja. Erre én azt szoktam mondani, ha semmilyen dologban nem értene egyet a Fidesszel, mitől lenne nemzeti jobboldali párt? Az MSZP, LMP, Jobbik, PM, Momentumról se mondja senki azt, hogy DK fiók pártjai (legalább is baloldalon nem, pedig minden erejükkel bizonyítani akarják a hűségüket Gyurcsánynak) pedig nem sok különbség van közöttük + ők nyíltan hangoztatják az összefogást.

2020. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elején még egyet értettem, hogy se Orbán, se Gyurcsány...


De az, hogy ők akarják definiálni, hogy ki a magyar...


Ez a cigányszubkultúra kifejezés, kb. olyan , mint a jogállamiság. Gumifogalom, ha a MHM (FIDESZ) valami nem tetszik akkor ráhuzza a majd ez a szót és el van intézve.


Tetszik, hogy foglalkoznak olyan témával, mint például a végrehajtók.


Bár szavazni nem fogok rájuk, mert nem ez a párt képviseli az én értékrendemet, nézeteimet.

Remélem, azért bejutnak a parlamentbe, mert kell a hazának, egy valódi jobboldal.

2020. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Toroczkainál alkalmasabb,hitelesebb,elszántabb utódot nem tud jelenleg és nem is tudott az ellenzék az eltelt tíz évben előrántani sehonnan.

Alkalmas arra ,hogy méltóan képviselje hazánk érdekeit a jövőben.

2020. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 peca1000 ***** válasza:
66%
Kell aki ötleteket ad Orbánnak, hogy mit kéne csinálni, és a FIDESZ, ha finomítva is, egy jó részét megvalósítja.
2020. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Azért az ötletelés és a tettek között tudjál különbséget legalább felismerni.
2020. júl. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Az egyetlen nemzeti radikális, nem feltétlenül elkötelezett Izrael felé, effektíve magyar vezetővel.
2020. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Mert egy magyar nem szavaz arulóra... így hát marad a Mi hazánk.

Aki azt mondja nem igaz nagy Taracközi, annak kinosta a liberális média az agyát! Nincs még egy párt aki a magyar érdekeket szolgálná!

Miért kell tartanunk nekünk több százezer cigányt aki leköpi a nemzetünket? Miért kell etetni a határoló bűnözőket a börtönbe? Miért dolgozunk éh bérért külföldi multiknak? Miért hagyjuk, hogy egy diktatórikus rendszer elnyomja az ezer éves nemzetünk?

2020. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
gerincnek hívják
2020. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!