Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk Mozgalomra miért...

A Mi Hazánk Mozgalomra miért nincs társadalmi igény, holott tudható hogy a nemzeti érzelmű emberek nagyon sokan vannak?

Figyelt kérdés
Valamit nagyon elszúrhattak ezek szerint Toroczkaiék, mert a magyarok nem kérnek belőlük.

2020. júl. 29. 12:55
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
55%

"...tudható hogy a nemzeti érzelmű emberek nagyon sokan vannak?"


A idősebbek között igen. De a fatalok magasról tesznek rá, legalábbis a túlnyomó többségük.

2020. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
47%
Ez egyáltalán nem igaz, minden korosztályból vannak még elég sokan magyarok akiknek jelent még valamit a magyarság
2020. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
33%
Miért ne lenne rá igény? Attól, hogy te az agymosó hazug médiából tájékozódsz, ahol rendszerint alul mérik, és ignorálják őket, attól még van rájuk igény! Biztos, hogy be is kerülnek 2022-ben a parlamentbe!
2020. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
47%

Engem hiába pontoztok le, 23 éves vagyok, én látom a korosztályomon, hogy NEM ÉRDEKLI őket a dolog. Fáj az igazság?

Nincs nemzet tudatuk, nincs bennük népszuverenitás, a következő bulin/fesztiválon kívül nem sok minden érdekli őket, még az olyanokat sem, akiknek diplomája van, na most akkor képzeljétek el azokat, akiknek még leérettségizni sem sikerült.

2020. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
81%

Nincs semmi baj a magyarságunkkal, a magyarok óriási részének van erős nemzeti kötődése. Ez nem jelenti azt, hogy a MHM radikális gondolataival egyet tudnának érteni.


Szerinted melyek lennének azok a valódi támogatandó értékek, amiket csak ők reprezentálnának?

2020. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudnak semmit felmutatni a Fidesz mellett, azon kívül hogy ők megengedik maguknak a nyilvános, alpári viselkedést. Kvázi mindenben egyetértenek a kormánnyal, néha bemennek bólogatni a köztévébe.
2020. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
41%
Az a baj, hogy amit kifelé akarnak képviselni, az még oké, de ahogyan képviselik, az hiteltelen!
2020. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudnak hol megjelenni. Az infrasruktura maradt a Jobbiknál és nincs parlamenti frakciójuk sem. Sok jobbikos meg nem mert átlépni, mert a Jobbikban maradva garandtált a megélhetésük (még egy ideig).
2020. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 peca1000 ***** válasza:
22%

A hazafias eszmékre háborús időkben van szükség.


Egyszerűen elriasztják a fiatalokat a programjaikkal, fingjuk nincs arról mi érdekli őket: az EU-ból való kilépés, kötelező sorkatonaság visszavezetése, Facebook gyalázása stb.


A cigányság és a neoliberalizmus regulázásának igényével van némi támogatottságuk.


Én is MHM-es vagyok, a Jobbik tönkremenetele óta.

2020. júl. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
66%

A vezetőség miatt. A Mi Hazánk a Jobbiktól lelépett szavazókat akarnák megszólítani.

Ez a réteg meg mozog azért olyan körökben, hogy tudja miért vállalhatatlan arc Toroczkai és a többiek.

Ez kb. olyan, mintha a kiábrándult Fidesz szavazókat Gyurcsánnyal akarnád megfogni.

2020. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!