Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy ha Magyaror...

Elképzelhető, hogy ha Magyarország nem lenne tagja az Európai Uniónak, akkor a Fidesz már régen elvette volna az azonos neműek bejegyzett élettársi kapcsolatának lehetőségét?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam, hogy talán a Fidesz még jobban szűkítené az azonos neműek jogait, ha nem lenne tagja Magyarország az Európai Uniónak? Lehetséges, hogy az Európai Unió az oka annak, hogy a Fidesz relatív sok lehetőséget biztosít a melegeknek, mint pl. a bejegyzett élettársi kapcsolat? Talán már el is vették volna szívük szerint? Milyen további korlátozások, intézkedések várhatóak a Fidesz részéről az LMBTQ közösség ellen?

2020. júl. 31. 17:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Miért, még nem vette el?
2020. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%

Hát ebben legalább egyetértek velük, nem természetes az ha két azonos nemű él élettársi/házassági kapcsolatban vagy gyereket vállanak...


A kérdésre válaszolva: valószínűleg elég nagy hatása van az EU-s mindent és mindenkit elfogafunk politikának hozzá hogy engednek ilyet, intézkedések meg csak akkor lesznek ha nagyon nagy lesz a nyomás a kormányon.

2020. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mivel a Fidesz vezetése között is vannak melegek.
2020. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon jól tennék, ha elvennék!
2020. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%
Igen, ezek nácik.
2020. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%

#4

A emberellenes keresztény mintapéldánya. Senkinek nem árt a bejegyzett élettársi kapcsolat, de őt ez nem érdekli, mert az egyháza a gyűlölködésre tanítja a híveit.

2020. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

"nem természetes az ha két azonos nemű él élettársi/házassági kapcsolatban vagy gyereket vállanak..."

Tényleg nem fordul elő a házasság a természetben (a homoszexualitás természetesen igen, sőt, van, ahol melegpár nevel kicsinyeket), de ugyanezzel az érvvel a heteróké is betiltható lenne.

2020. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%
Ennek az országnak nincs szüksége muzikra!
2020. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
#7 mondj már nekem egy példát légyszíves. Én olyanról nem hallottam hogy a természetben melegpár nevelne fel akármilyen kicsinyeket. De ha véletlenül van is ilyen (igen, van hogy genetikailag mrg lehet magyarázni, de én elsősorban a "díszb*zikat" gyűlölöm akik azért csinálják mett ez milyen menő), akkor sem tudnak egyneműek utódokat nemzeni (erre gondoltam elsősorban). Kivéve persze a nemváltóknál, de az ember ha jól tudom nem ilyen
2020. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

meleg állatok:

[link]

2020. júl. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!