Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják a baloldalt oly...

Miért utálják a baloldalt oly sokan?

Figyelt kérdés

Mindenki tudja, hogy amikor hatalmon voltak tönkretették -szétlopták az országot - mint ahogy most is teszik ott ahol a baloldal polgármesterei nyertek.

Nemrég (mint már megszoktuk heti -havi szinten) bukott le megint egy adócsaló Botka embere volt több 100 milliós adócsalás miatt. Vagy például Czeglédi Csaba akit a DK mentet meg a börtöntől.



2020. aug. 2. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Minek írod ki a kérdést, ha magadban már válaszoltál?
2020. aug. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Mi a kérdés?
2020. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy a baloldal (es ellenzek) vezetöjekent Gyurcsant emlitik

termeszetesen vannak mindenhol korrupt es hirhedt politikusok, de az ellenzeknek olyan vezetöje kene, aki meg nem mocskolta be magat es van tehetsege is (en hiszek abban, hogy nem minden politikus szarta el, de en sem tudom hogy mi es ki a megoldas)


szerintem lehet ellenzeki összefogas, de szerintem ez megint arra jött ki, hogy egy valaki kapja az összes ellenzeki szavazast (ami lehet megoldas, de nem mindig)

2020. aug. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!