Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én csalódtam Karácsony...

Csak én csalódtam Karácsony Gergelyben?

Figyelt kérdés
Nem húzok egyik oldal felé sem, alapjában véve nem érdekel a politika. Nem volt különösebb problémám Tarlóssal sem, de nagy reményeket fűztem Karácsonyhoz. És őszintén szólva semmi reményét nem váltotta be. Van, aki egyáltalán elégedett a vezetésével? Az ismerőseim nagyrészt ellenzékiek vagy politikamentesek és gyakorlatilag senki nincs elájulva a városvezetéstől. Nektek mi a véleményetek? (légyszi az Orbán lop, Tarlós lopott, Karácsony libsi, ez is szar az is szar jellegű kommenteket kerüljük)

2020. aug. 4. 11:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
25%
Én sem húzok egyik oldal felé sem igazán. A covid miatt vettem kocsit, hogy ne kelljen a gyerekemet a sok büdös ember között vinni, maszkban, a tömött villamoson és buszon bölcsibe, erre telerakja a várost kerékpárúttal. :D Szerintem szánalmas látszatintézkedés, amivel csak magára haragítja az autósokat. Nem tudom, hogy miért jó ez neki.
2020. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
52%

Ugyan én nem vagyok fővárosi, az agglomerációban élek, viszont mindennap bejárok. Eddig csak olyan döntéseket hozott, ami nekünk rossz, de hát ez van, nem mi szavaztunk rá.

Viszont még egy éve sincs "uralmon", azért ennyi idő alatt egy nála sokkal tehetségesebb főpolgármester sem tudna látványos fejlődést elérni.

2020. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
50%
Számomra óriási csalódás!
2020. aug. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%
Nekem bejött, én szeretek biciklivel járni.
2020. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Egyébként a covid alatt én is elkezdtem biciklivel járni. Viszont a körúton rendesen ég a pof@m, hogy én hasítok előre a majdnem üres bicajúton a kocsik meg állnak mellettem.
2020. aug. 4. 11:47
 6/29 anonim ***** válasza:
28%
Igen, csak te csalódtàl! Én nem
2020. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
44%
Agglomerációban lakom, de a belvárosban dolgozom (P+R-t használok), ezért ugye ki vagyok szolgáltatva a fővárosi szavazóknak. Én már akkor felhagytam minden reménnyel, amikor nyert, és hát ebben az egyben nem is csalódtam - sajnos. Rossz belegondolni, mi jöhet még:(
2020. aug. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
58%
Nem csak te
2020. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
64%

"Viszont a körúton rendesen ég a pof@m, hogy én hasítok előre a majdnem üres bicajúton a kocsik meg állnak mellettem."


Nekem akkor ég a pofám, amikor kocsival állok a dugóban és mehettem volna bringával is.

Bringasáv nélkül is elmentem a kocsik mellett és ezt sosem éreztem kellemetlennek.

Viszont hirtelen annyi bringás lett, hogy sokkal veszélyesebb lett bringaúton közlekedni.

2020. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
54%
5-ös, okoska, a bölcsődék június 1 óta nyitva vannak.
2020. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!