Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én csalódtam Karácsony...

Csak én csalódtam Karácsony Gergelyben?

Figyelt kérdés
Nem húzok egyik oldal felé sem, alapjában véve nem érdekel a politika. Nem volt különösebb problémám Tarlóssal sem, de nagy reményeket fűztem Karácsonyhoz. És őszintén szólva semmi reményét nem váltotta be. Van, aki egyáltalán elégedett a vezetésével? Az ismerőseim nagyrészt ellenzékiek vagy politikamentesek és gyakorlatilag senki nincs elájulva a városvezetéstől. Nektek mi a véleményetek? (légyszi az Orbán lop, Tarlós lopott, Karácsony libsi, ez is szar az is szar jellegű kommenteket kerüljük)

2020. aug. 4. 11:19
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
55%

11-ös okoska!


A lényeg az, hogy az 1-es okoska olyan dologról ír, amiről valójában fogalma sincs. Nem a bringautak tették a COVID kitörése után autózhatatlanná Budapestet, hanem az ingyenes parkolás. Amikor elindult a #maradjotthon, akkor alig volt forgalom Bp-en. Amint ingyenessé vált a parkolás, ismét beállt a város.

És mivel az 1-es okoskának nem volt korábban autója, ezért nem is tudja, hogy a vírus előtti, kevesebb bringautas időben ugyanolyan értelmetlen volt autóval közlekedni Bp-en.

Valamint, ha valaki nem okoska, hanem normális, akkor nem autóval hordja bölcsibe a gyereket, hanem gyalog elmegy oda a gyerekkel. Vagy nem is viszi bölcsibe.

2020. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
30%

12 te valami speciális vagy? :)

Apukának anyukának dolgozni kell menni az megvan? A bölcsi 5 kilométerre van, az megvan? Ne legyél már ekkora zöldfejű majom :D

2020. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
41%
Ne te mondd már meg, hogy ki mit csináljon, meg miért nem a kérdésre válaszolsz? Én autókázom, inkább ülök 40 percet a kocsiban, légkondiban, zenét hallgatva, mint 25-öt a villamoson az ilyen gyökerek között mint te :D
2020. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
25%

Kari Geri = Gyurcsány Ferenc.

Kari Geri csődbe vitte a Budapestet.

Nagy adósságot csinált Budapestnek.

Alig várom Kari Geritől az újabb Őszödi beszédet.

2020. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
85%

Te kezdted el magyarázni a a bölcsi miatt vettél autót. Most már beismered, hogy lustaságból.

Leírtam, hogy miért nem releváns a véleményed.

És leírtam azt is, hogy az az egyetlen dolog, amiben válaszoltál a kérdésre, miért teljesen hibás.

Ahelyett, hogy beismernéd a tévedéseidet, engem gyökerezel le és ismét teljesen tévesen azt feltételezed, hogy velem fogsz találkozni tömegközlekedési eszközökön.

Amúgy pont' az ilyen 5 km-es autókázók miatt van dugó és büdös Budapesten.

2020. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
10%

Jaja, véletlenül se válaszolj a kérdésre amit a kérdező feltett.


A Covid volt az utolsó csepp a pohárban, hogy vettem autót. Nem ezen az 5 kilométeren használom csak, de képzelj csak bele mindent te pszichopata :D

2020. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
11%
Amúgy meg igen, mindenki gyökér, aki nem akar tömegközlekedni ezekben az időkben <3
2020. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
40%
Jaj, és még leírom neked, előtte is közlekedtem autóval Budapesten, csak nem sajáttal, és akkor is volt dugó, de legalább nem volt levágva 1,5 méter az útból életveszélyes módon. Mellesleg alig találkozom biciklissel, akkora nagy sikere van itt Budán.
2020. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom, hogy feltűnt-e, de te sem válaszoltál a kérdésre. :)

Csak hőbörögsz a bringasávok miatt és az elfogult véleményedet tényként próbálod közölni.

Hol van Budán levágva 1.5 méter? Hányan haltak meg ott, hogy évetveszélyesnek mered mondani?

2020. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
35%
Nem vártam tőle túl sokat, de ez a betlihalmaz már fáj
2020. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!