Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én csalódtam Karácsony...

Csak én csalódtam Karácsony Gergelyben?

Figyelt kérdés
Nem húzok egyik oldal felé sem, alapjában véve nem érdekel a politika. Nem volt különösebb problémám Tarlóssal sem, de nagy reményeket fűztem Karácsonyhoz. És őszintén szólva semmi reményét nem váltotta be. Van, aki egyáltalán elégedett a vezetésével? Az ismerőseim nagyrészt ellenzékiek vagy politikamentesek és gyakorlatilag senki nincs elájulva a városvezetéstől. Nektek mi a véleményetek? (légyszi az Orbán lop, Tarlós lopott, Karácsony libsi, ez is szar az is szar jellegű kommenteket kerüljük)

2020. aug. 4. 11:19
1 2 3
 21/29 Alex Fly ***** válasza:
45%
@13: akkor neked ezek szerint smmi problémád nincs: nyugodtan ücsöröghetsz 40 percet az autódban, ahogy akartad...
2020. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
38%
Nem csalódtam benne, de nem is vagyok elájulva. Felteszem a Covid miatt épp elég baja van, a bevételek csökkentek, a kiadások nőttek, kormányoldalról folyamatosan fúrják és egyébként is szokni kell az új szituációt.
2020. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
56%
#4 én is, de semmi előrelépés nem történt bringás ügyben, csak az autósokat szívatja.
2020. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
56%

Érdekes, az előbb nem ment el a válaszom! Mindegy újraírom, hagy olvassa mindenki!


Szóval engem igencsak meglep, hogy vannak olyan emberek, akiknek kell valami indok az autóvásárláshoz. Nem tudom, hogy ehhez miért kell össze vissza hazudozni és hőbörögni, itt is láthatjuk ennek egy példányát, aki azt hazudja, hogy azért vett autót, mert a bölcsődébe -ami amúgy végig zárva volt, amikor meg kinyitott már nem volt vírushelyzet- fuvarozta a gyereket. Tehát még le is bukik a hazudozásával. A kérdés inkább az, miért? pláne, hogy később mint az láthatjuk dobja is a hülyeséget és kijelenti, hogy az egészet kitalálta és a lényeg, hogy ülhessen az autóban, miért kell az ilyenek ehhez hazudozni? De tényleg érdekel, illetve az is, hogy ezekben az őrjöngésekben miért visszatérő elem mások állítólagos testszaga, gondolom az ilyen illetők bevásárolni is űrruhában mennek, hogy ne kelljen mondjuk mások vélt vagy valós szagát érezniük, pedig lehet, csak a saját hónaljukat kéne alaposan kitörölni.

2020. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
72%

Ennél még TaPlÓs is jobb volt!


Kéretik lepontozni!

2020. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 antitojás válasza:
74%
Nem akarok cinikus lenni, de itt látszik, hogy visszanyalt a fagyi. Hiába volt egy olyan réteg, aki azt hangoztatta, hogy Tarlóssal szemben Karácsony nem egy valódi alternatíva, mégcsak véletlenül sem érdemes rá szavazni, de sokan Karácsonyra szavaztak Tarlóssal szemben(a zöld takonyra a sárgával szemben nem mondjuk a zsebkendőre), mégis meg lett szavazva főpolgármesternek Karácsony, és lám valahogy nem az igazi. Ha valódi változást akartak sokan,akkor miért nem szavaztak Puzsérra? Legalább volt neki egy víziója és egy részletes programja,nem a házmesterség meg a demagógia. Ha valakit megsértették, ne haragudjon, de fontos a nyers kritika is,mert abból is lehet tanulni. UI: Mondjuk ENSZ békekövetként nem indul.
2020. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
34%

Nekem már akkor csalódás volt Karácsony, amikor visszahozta Demszky embereit a városvezetésbe.Gál J Zoltán, Tüttő, Gy Németh, Draskovics.

Progressziót ígért, de visszatértünk a 90-es évekbe. Fejlesztés helyett jött az aszfaltfestés, meg a mások hibáztatása. Másként képzeltem el...

2020. aug. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Én bele estem,szerelmes vagyok bele.

A legjobb pasi aki csak létezik.

22L

2020. aug. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
72%

Én bírtam a Tarlóst, szakmailag is volt affinitása posztjához, Demszky után valahogy összeszedte a várost.


Karigeriről már a kampányidőszakban látszott az inkompetencia, Zuglóban botrány volt, de nem baj, szavazzuk meg, mert nEmFiDEsZeS...


Tarlós meg valószínűleg sz@rt bele, idős volt, nagyon kampánya sem volt Karácsonyhoz képest, plusz a megafonos trollkodása is rontott a népszerűségén. Százalékos arányban így is alig előzte le Karácsony Tarlóst!


Szóval Budapest kb fele már tavaly októberben szkeptikusan állt ehhez a majomhoz, a lakosság negyede meg most talán kezd rájönni, hogy mégsem ez az ürge volt a legjobb választás.

2020. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!