Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes településeken jobban...

Fideszes településeken jobban irtják a szúnyogokat?

Figyelt kérdés

Lenn voltam a Balatonon, azt már megvette a NER. Alig volt szúnyog, pedig tó mellett voltam!

Az ellenzéki Pesten meg csak úgy hemzsegnek!



2020. aug. 5. 11:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
"elégtételt veszünk"
2020. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, felénk alig írtják és az a pár írtás sem használ pedig Fideszes a város.

Még mindig a katasztrófavédelmen és az írtást végző vállalaton múlik hogy mikor és hogyan írták.

2020. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Lehetséges, hogy a NER az összes szúnyogot átszállitotta a Balcsiról Pestre, hogy lehessen ballibsizni, Karácsonyozni.
2020. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2020. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen, ez az Orbán diktatúra egyik új fő eleme ,de a fideszes településeken is csak azokban az utcákban írtják megfelelően a szúnyogot, ahol az ott lakók legalább 80% a Fidesz szimpatizáns, illetőleg pártoló, vagy tag, és ezt nyilatkozatban előzetesen írásba adja! Te tökkelütött... 😂😂😂😂
2020. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sopronban pl. nincsen szúnyog. Kint a kertben már odajön kettő-három köszönni aztán már mennek is tovább...
2020. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na ehhez képest itt Pesten kb kinn megesznek egy perc alatt
2020. aug. 5. 20:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert a szúnyogok is fideszes vérszívók!
2020. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Orbán Viktor,rájöhetne már arra hogy nem jó ez így,miért nem érti meg hogy a kórházak romlott állapotban vannak, majd ha ő kerül korhátba remélem rádöbben arra ilyen izé voltam hogy összes pénzemet stadionokra építtetem, kérlek Fideszek vegyétek rá arra hogy KÓRHÁZAKRA költsön sokat ne a stadionokra
2020. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért kell bántani a Fideszt ti meg az ufóban hisztek meg ti vagytok akik lopnak csalnak hazudnak az Orbán nem volt benne a tévében semmilyen biztonsági kamerába hogy lopna
2020. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!