Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A koronavírus-járványra...

A koronavírus-járványra hivatkozva az EU, ideértve Magyarországot, 750 milliárd eurós óriáshitelt vesz fel, amit unokáink is nyögni fognak. Csak szerintem ment ki erre az egész koronavírus-balhé?

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Yeahhh
2020. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
35%
Szerintem senki nem tudja az igazságot, csak ők. Szerintem ez a dolog mögött egy nagyon nagy titok lehet.
2020. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Szinte az egész világ veszi fel a hiteleket. Anglia is hatalmas hitelt vesz fel, és BoJo közölte, majd együttes erővel visszafizetjük. Én úgy értelmezem, hogy akik dolgoznak, azok nyögik majd. Kint dolgozom, már érzem is a drágulást mindenben. De szerintem is az egész covid 19 erre ment ki. Kezdtek az országok függetlenek lenni, jól élni, kevés adóssággal rendelkezni. Kell a bizonytalanság.
2020. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Ne aggódj, épül belőle pár szép villa a semmirekellők birtokain. Beeeee!
2020. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak egy kis kiegészítés: az óriáshitel felvételéről szavazás volt a magyar Parlamentben. A(z eladósítás ellen épp Nemzeti Konzultációt folytató) Fidesz testületileg megszavazta az óriáshitel felvételét, az "ellenzék" tartózkodott, azaz hallgatott mint az a bizonyos a fűben, 16 jobbikos szavazott csak ellene. Visszafizetni persze kizárólag mi, magyar adófizetők fogjuk. Csodálatos ez az egyetértés az eladósításunkról, nem?
2020. aug. 6. 23:56
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

"Visszafizetni persze kizárólag mi, magyar adófizetők fogjuk."


Hát igen, mi annyira gazdagok vagyunk, hogy simán kifizetünk 262,5 ezer milliárd forintot.

2020. aug. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
meghekkelem a rendszert akkor, és nem lesz unokám. fizessen csak más unokája...:D
2020. aug. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Igen, többek között erre ment ki. Ezen kívül még arra, hogy a multik és a bankok a válságból még jobban meggazdagodjanak, illetve arra, hogy beadhassanak nekünk oltásként valamit, amit egyébként nem adatnánk be magunknak.
2020. aug. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen,ez volt a globális háttérhatalom célja
2020. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ebben az egészben csak egy van ami röhej hogy tulajdonképpen azt a Soros hitelt vesszünk fel ami ellen a kormány kampányol.
2020. aug. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!