Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én nem értem az ellenzék...

Csak én nem értem az ellenzék logikáját, vagy tényleg ennyire érthetetlenek?

Figyelt kérdés

Gyalázkodni, hibát találni, kormányra mutogatni mind tudnak. De egy tendert nem képesek kiírni, és valamit normálisan megcsinálni. Egyedül a saját fizetésük emeléséhez értenek és a vagyonuk gyanapításához.


Ha elbuknak egy választást, kormány hibája. Mert nem tudják megszólítani az embereket. Pedig övék a legnépszerűbb médiafelületek, melyek rengeteg embert megszólítanak, de ezen felül számos média van a hátuk mögött.


Panaszkodnak, nekik áll feljebb, hogy egyre rosszabbul álnak. Amikor a nyugdíjasok, és a Fideszes szavazók ellen uszítanak.


Akartak már lámpavasra húzni, patkánynak, alacsonyabb képességűnek, vagy nyugdíjasnak bélyegeztek. Gyülöletpolitikát kiabálnak, de csak gyűlölködni, és gyalázkodni tudnak. Nem politikusokat vagy ujságírókat bélyegeznek meg hanem szavazókat.


Az ellenzék sehogy sem képes és nem is lesz képes így egységesen sem a Fidesz többmiliós szavazó táboráshoz felérni, vagy legalább megközelíteni.



2020. aug. 8. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Nem csak te nem érted őket.

De nincs is szükség arra hogy logikusak legyenek - hiszen akkor eleve meg sem próbálnának ennyiféle embert egy kalap alá venni "ellenzék" címen.

Ha kicsit is logikusak lennének, akkor eszükbe sem jutott volna a jobbik-momentum-mszp-dk-mkkp-lmp stb. pártokat összeboronálni, mert alapvetően ütik egymást az elképzeléseik, szándékaik.

Egyet kivéve - mind kormányra akar kerülni és ezért mindenre képesek.

2020. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Én sem értem őket. 2010-ig a cigányokat romáknak hívták, meg a világon őket védték a legjobban. Ma már cigányoknak nevezik őket, és izzó gyűlölettel írnak és beszélnek róluk.

Aztán a fideszt beállítják egy diktatórikus pártnak, közben arról írnak, hogy lámpavasra kéne húzni minden fidesz szavazót. De neeem, ők nem erőszakosak, csak a fidesz.

Az meg külön poén, hogy ide pénzért ne jöjjön migráns, de ingyen és ellenőrzés nélkül fogadjunk be több milliót.

Ja, és gyerekvállalásra ösztönözni a magyarokat náci dolog, de amikor a kis Rikárdóból 16 évesen apuka lesz, 24 évesen meg 5 gyereke van, az teljesen rendben van.

2020. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
A felvetések nem jogosak valamennyire?
2020. aug. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!