Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólna az ellenzék, ha...

Mit szólna az ellenzék, ha Gyurcsányt fotóznák egy luxusjacht fedélzetén szabadsága alatt?

Figyelt kérdés

Ha a Fidesz-KDNP újságírók nem tartanák tiszteletbe a magánéletet és pihenése közepette Gyurcsányt és családját/barátait paparazzik fotóznák?!

Észbe kellene kapni, amit az ellenzék művelt a magánélet megsértésével, az túl megy minden határon. Ez ellen kellene talán tiltakozni...



2020. aug. 19. 00:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Én szerintem örülnék neki. Bukjanak csak le szépen a korrupt politikusok. Itt sem az a baj hogy a Szijjártó kormányon van, hanem hogy közpénzen gazdagodott vállalkozó nyaraltatja, ami egy normális miniszternél nem fordulhatna elő. Senki sem örül annak, ha az adójából a választott politikusokluxusban urizálnak. A miniszter szó maga is szolgát jelent. A szolga szolgáljon és ne élősködjön, és ez pártállástól függetlenül érvényes minden politikusra.
2020. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Vigyázz, ne dugd ilyen mélyre a nyelved, mert még a végén beszorul.
2020. aug. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Ha sikerülne bizonyítani, hogy lopott pénzből van ott, akkor azt mondanám, hogy eddig is tudtam, hogy milyen rossz Gyurcsány, van bizonyíték, elszámoltatást akarok. Ugyanezt akarom minden korrupt politikussal, így a fideszesekkel IS.


"Mit szólna az ellenzék"

Miért hiszitek azt, hogy Gyurcsány egyenlő az ellenzékkel? Inkább csak egy kikerülhetetlen bukott élősködő, akit túl sokan imádnak.

2020. aug. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Nos Orbánnak semmilyen bejelentett vagyona nincs. Mútlkor is 500 ezres tartaléka volt csak. Kérdem én, akkor miből futja, hogy így hajókázik? Gyurcsánynak bejelentett cégei vannak, amiből adózik, tehát ha van pénze megengedheti magának. A kettő között az a különbség, hogy Orbán lop, míg Gyurcsány nem.
2020. aug. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Nem szeretem a kormánypártot és az ellenzéket is elég bénának találom. De, tény: Gyurcsány negyed olyan szintű dolgokkal sem bukott meg, mint bármelyik fent lévő random fideszes politikus. Mert Gyurcsány, ha tetszik, ha nem, ilyeneket nem csinált.
2020. aug. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Alex Fly ***** válasza:
77%
Majd ha esetleg lesznek ilyen fotók, akkor térjünk vissza erre a kérdésre...
2020. aug. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Gyurcsány jelenleg semmilyen közhivatalt nem lát el, ellentétben Szijjassal.
2020. aug. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%

jaja, tul megy minden határon, mert teljesen normális hogy a külügyminiszter egy közpénz oligarcha hajóján heverészik

tudod kérdező, jó eséllyel még a hajót is mi vettük

kérdező, miért vagy ennyire szervilis és igénytelen?

2020. aug. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
69%

Amikor azt mondják, hogy hivatalos dolgokról egyeztet és egyszerre két helyen van?! Azt, hogy na ez hazudik, és lebukott. És elbizonytalanodnék, hogy továbbra is bízzak-e benne.


Egyébként mi a véleményed a 18 éves Nagy Blanka szoknyája alá fényképezésről, magánéletében vájkálásról, stb.?

2020. aug. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Micimacko67 ***** válasza:
69%

Kedves troll, ti kezdtétek...

[link]

2020. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!