Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pedofília és a Deák téri...

A pedofília és a Deák téri gyilkosság ellen nem lépett fel a Mi Hazánk bohócmozgalom, viszont a szivárványos zászló ellen már hisztiznek?

Figyelt kérdés
Ezek után hogyan lehet őket komolyan venni?
2020. aug. 20. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Várjunk, te eddig komolyan vetted őket?
2020. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2020. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dehogy vettem, csak nem értem, hogy miért vannak, akik komolyan veszik őket. Ezek az emberek egytől egyig egy vicc tárgyát képezik.
2020. aug. 20. 10:57
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

"Dehogy vettem, csak nem értem, hogy miért vannak, akik komolyan veszik őket. Ezek az emberek egytől egyig egy vicc tárgyát képezik."


Ezt lassan a komplett magyar politikai osztályról elmondhatjuk.

2020. aug. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
és te miért hisztizel ? momentumot, dk, mszmpt vagy a fityeszt is komolyan veszik sokan
2020. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez csak azt jelenti, hogy fogalmad sincs semmiről. A Deák Téri gyilkosság ellen a Mi Hazánk az egyik szervezője volt a megemlékezésnek a fradin kívül, a pedofília ellen is rendszeresen fellép (lásd pl. azt a Toroczkais videót, amiben a Kaleta családdal ütközik meg)
2020. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Deáktéri gyilkosság az egy elszigetelt eset volt azóta is történik sok ilyen elszigetelt eset, elszigetelt.


Pedofilia, nos lmbtqp a p a pedofilia, szóval őket is támogatja ez a csoport ha fellépsz ellene megsértődnek.


Index megszüntetése gyalázat!

2020. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fellepett a deak teri gyilkossag ellen. Volt megemlekezes!
2020. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Fidesz seggét nyalja ezerrel! De vigyázzanak Viktorék, lenne darálja Dórika valamelyiket!😅😂
2021. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!