Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balibek. Visszasírnátok a...

Balibek. Visszasírnátok a Fideszt?

Figyelt kérdés

Ha a baloldal hatalomra kerülne 2022-ben és újra tönkretennék az országot mint 2002-után tették, visszasírnátok a Fideszt?


Az egymással való marakodás miatt hamar megbénulna az ország ami súlyosan érintené a gazdaságot. És még nem is beszélve a mingránsok tömeges beengedésével a menekültáborok építéséről. Ha a baloldal a gazdasági menekülteket beengedi a kvóta szerinti elosztással azokat kirakni az országból nagyon nehéz lenne.


Újból eladnák a fél országot mint például a közműcégeket is majd megszüntetnék a rezsicsökkentést - emiatt újra 3-4 havonta emelkedne a gáz a villany stb... ára. Mint tudjuk 8 év alatt 15-ször emelték az árakat. Újra eladósodna az ország és ugrásszerűen nőne az államadósság - újra kellene egy IMF hitel, mint annak idején.


A baloldal pusztítása után a következő jobboldali kormánynak újra nehéz dolga lenne rendbe hozni az országot megint sok -sok évnek kellene eltelnie mire a rombolás okozta károk után végre javulás lenne az országban.



2020. aug. 23. 15:34
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
87%

22-es vagyok.


Kérdező!


Nem kértem Fidesz propagandát, ami ócsárolja az ellenzéket. Itt most senkit nem érdekel, hogy mit tett a Gyurcsány. Látszik, hogy megérezted, hogy sarokba szorultál, ezért dobálod a fideszes baromságokat.


Egy egyszerű dolgot kértem tőled. Válaszolj arra, hogy mi a véleményed a Borkai és a Szijjártó ügyről. De helyette belinkeltél 3 olyan cikket, aminek köze nincs a témához. Látszik, hogy agymosott vagy.


Tehát!


Mi a véleményed a Borkai-ügyről?


Mit gondolsz a Szijjártó-ügyről?


Nem kérek semmilyen cikket. Csak a válaszodat várom a fenti kérdésekre.

2020. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
73%

Ha ennyire beakadt nálad a rezsicsökkentés, akkor áruld már el:

Miért is emelt rajta a Fidesz, ahogy kormányra került, ha elvileg előtte annyira rekord mértékű volt?

Miért szüntette meg az energiaár-támogatási rendszert?

Vagy ki is volt, aki bevezette gáznál a 1200m^3 feletti magasabb fizetési kategóriát?

2020. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
73%

Balibek! Te vagy az kérdező?

Sok drogot ismerek,de ekkora függőséget okozót nem. Belegondolok, ha egy pillanatra megszűnik ez a képződmény. Vele szűnsz meg. És akkor én min szórakozom ilyen jól?

2020. aug. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok baloldali, nincs igazad, hülyeségeket beszélsz, hazudsz, fogalmad sincs mi fán terem a politika. Szóval, kívülről tudom, hogy kár lenne érvelni, egyik füleden be a másikon ki. Pont. Attól még elmondhatom, hogy semmi eszed sincs.
2020. aug. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

34-


Még jó hogy te olyan okos vagy- Bár nálad hülyébbet nem lehetne találni.

2020. aug. 24. 10:17
 36/53 anonim ***** válasza:
75%
Mint ahogy te mindenkit hülyének tartasz, aki nem Fideszes, nem olyan mint te, nem gondolkodik úgy mint te. Inkább leszek hülye, minthogy bármk közöm legyen hozzád.
2020. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:

31-es vagyok.


Kérdező!


Megtennéd azt, hogy válaszolsz a fent említett két kérdésemre?

2020. aug. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:

31-


Mi a véleményed a Szeviép ügyről?


[link]


[link]



4-es metró.



Mi a véleményed??????

2020. aug. 25. 09:48
 39/53 Micimacko67 ***** válasza:

Kerdező, aki közpénzt lop...annak le kell vágni a kezét...pártállástól függetlenül!

Egyetértesz?

2020. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
60%

Már kezdtem azt hinni, hogy megfutamodtál a korábbi kínos kérdésektől. Esetleg nem akarsz rájuk válaszolni?


És akkor még azt is áruld el, hogy a kormány a 4-es metró ügyében folytatott nyomozást, miért is szüntette meg BŰNCSELEKMÉNY HIÁNYÁBAN?

2020. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!