Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy a Fehéroros...

Elképzelhető, hogy a Fehérorosz diktátor Orbán Viktor barátja az utolsó földi napjait éli? Most olvastam óriási balhé van készülőben és a diktátor a hadsereget akarja a népre uszítani.

Figyelt kérdés

#Dikratúra
2020. aug. 23. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Magát szívatja az öreg, leléphetett volna békésen, nem ezt választotta. Szerintem innen csúnya dolgok jöhetnek, ha a nép meghátrál, tudják, hogy az hatalmas vereség lenne, így ez nem fog bekövetkezni.
2020. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Lehetséges, ide vezet a tipikus keleti hatalom-mohóság. Lemondott volna, aztán lehet hogy valahol pl polgármesterként boldogan éli hátralevő idejét. Így meg addig hergeli a népet amíg az utolsó ember is ellene lázad majd, aztán levadásszák és kitömik majd.
2020. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Fehéroroszországot is el akarja foglalni a Birodalom, ahogy Ukrajnával tette.
2020. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Én simán el tudom képzelni hogy lesz egy merényet ellene
2020. aug. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden lehet. További találgatásokhoz jóslás képessége szükséges.
2020. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első karantén alatt is azt mondták hogy katonák fognak jönni és még sem jöttek, szóval....
2020. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!