Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyi fidesz szimpat...

Miért van ennyi fidesz szimpatizáns a nem Magyarországon élő magyarok között?

Figyelt kérdés
Miért gondolják, hogy a fidesz jó?

2020. aug. 25. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem gondolom, hogy a Fidesz jó, de tudom, hogy a többi sokkal rosszabb - volt és lenne, mert leszre mostanában nem lesz esély, szerencsétekre.
2020. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Inkább azt mondom, hogy a fidesz nem a legjobb, de még mindig jobb, mint az egymást marcangoló, magát ellenzéknek nevező gittegylet. Gyakran követem a ténykedésüket, és nyilvánvaló problémákra egyszerűen nincsenek válaszaik, és még támogatják a korlátok nélküli bevándorlást is. Németországban dolgozom, és látom, hogy mennyire kisiklatták ezzel a saját jövőjüket.
2020. aug. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Én Magyarországon élő magyar vagyok, de él rokonom Erdélyben. Mégis kire szavazhatnának? Egyedül Orbánék nem románozzák le őket, ő a nemzet részének tartja őket. Ha szavazatért csinálja, ha nem, akkoris jobban bánik velük, mint pl. Gyurcsány. Én se arra szavaznék, aki uszít ellenem, hátat fordít nekem.
2020. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Mert anyagilag és érzelmileg támogatják őket. Minden tettük racionális és gondosan megtervezett. Miből lehet választás esetén a legtöbbet profitálni.
2020. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
15 éve Szlovákiában kockázatos volt megszólalni magyarul, benne volt, hogy megvernek és eltusolják. Ma már nem ilyen a hangulat. A Fidesz tudja úgy képviselni a határon túli magyarok jogait, hogy közben egyre jobb a környező országokkal a viszonyunk.
2020. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Balliberális ellenzék nyíltan sértegette a külhoni magyarokat, emiatt még annak idején a külhoni magyarság a Fidesz mellé állt és ez kitart a mai napig is. Ha te homoszexuális lennél és 2 párt lenne, az egyik azt mondaná hogy a homoszexuálisak undorító, ocsmány képződmények, a másik meg azt mondaná, hogy jogokat kell adni a homoszexuálisoknak akkor te mennyire szélsőségesen határoznád el magadat a másik párt mellett? Kb. ennyi az egésznek a lélektana.
2020. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Még értik, hogy 2x2=4.
2020. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Mert el lett hitetve velük, hogy ez így lesz jó, meg a múlt, meg a támogatások, amiket kapnak, stb., stb.
2020. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%

"Én se arra szavaznék, aki uszít ellenem, hátat fordít nekem."


Ja a nemzetrombolás az nem bűn. Akkor a korrupt nemzetrombolóra kell szavazni, ő nem szid szóban, ő csak lop és hazudik. :D

2020. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Egyedül Orbánék nem románozzák le őket, ő a nemzet részének tartja őket."


A Jobbik és a Mi Hazánk is a magyar nemzet részének tekinti az erdélyi magyarságot, és sosem románozták le őket.

2020. aug. 25. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!