Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobban tetszik a Koronavírus...

Jobban tetszik a Koronavírus által létrehozott világ, mint az azelőtti?

Figyelt kérdés

Otthon lehet dögleni Home Office-ban, meg online oktatásban. Egy csomó kajázdánál elérhetővé vált a netpincéres rendelés, a kiszállítási díjakat is sokan csökkentették, nem kell étterembe menni, házhoz jön a zaba.


Okostévére be van kötve a digi tv, az HBO Go, a Netflix, és egy külső HDD Ncore-ról letöltött cuccokkal, végig lehet nézni a kanapén heverészve a Trónok Harcát, Star Trek-et stb.


Az utcák lecsendesedtek, nem volt ilyen alacsony a kipufogógáz-szennyezés úgy 1960 óta, éjjel nem ordít az ablak alatt a cigánytechno.


Ti mit gondoltok erről?



2020. aug. 30. 10:33
A kérdező szavazást indított:
Jobban tetszik a Koronás világ
Nem tetszik jobban
58 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Az én munkahelyemen a helyzet miatt lettek szigorúbb követelmények, jóval többet kell dolgozni, mint annak idején.
2020. aug. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Tetszik, de csak akkor, ha a 100-as benzin 400Ft alatt van.
2020. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
A korlátozás tetszett, kevesebb hülye volt az utakon, jól lement a benzin ár. Viszont az hogy lezárták a határokat Az nem tetszett, mert Magyarországon kellett motorozni, ami elég fájdalmas sőt életveszélyes, az utak állapota miatt.
2020. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Őstermelőként nem sokat változott az életem.

A gaz ugyanúgy nő, mint régen.

2020. aug. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2020. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Az árak még a korábbinál is durvábban emelkednek, miközben a fizetésemet csak jelképesen emelték. Rengeteg kisvállalkozás csődbe ment, rengeteg ember lett munkanélküli, nálunk szegényebb országokban az éhezők száma is milliókkal nőtt. Ráadásul a diktatúra befolyása és hatalma még jobban nőni fog, ahogy kikerülünk a válságból. Éppen ez utóbbi volt a cél a mesterségesen generált vírushisztivel.
2020. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Van előnye és hátránya is. Jó itthonról dolgozni, kevesbbet költök, de a munkaidő alatti lazulásnak is vége, mert itthonról nem léphetek csak úgy le a család elől sajnos. Talán ha az asszony is végre visszamegy dolgozni gyesről, akkor még nyugisabb lesz.
2020. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Régen rossz ha ez a cél hogy otthon dogolj a netflix előtt.

Én pl továbbra is fejlesztem magam.

Ebbol a szempontból tetszik mert több időm van home officeban erre.

2020. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
Vannak pozitív fejlemények, például a tömegturizmus végét ennek nevezném. Bár akik abból éltek nyilván nem értenek velem egyet, de szerintem alapvetően az egy káros jelenség volt.
2020. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

"Otthon lehet dögleni Home Office-ban, meg online oktatásban. "

Te egyáltalán tudod,hogy milyen volt a távoktatás?

2020. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!