Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány miért nem áll ki...

A kormány miért nem áll ki szigorúbban az LMBTQ mozgalom ellen mielőtt még végleg megbolondítanák a fiatalokat?

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

Többet ő se tehet, megmondták, Magyarország nem lesz elszivárványosítva...


Prideot nem lehet betiltani, mert akkor diktatúrázna a neoliberális

2020. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert demokrácia van és nem diktatúra.
2020. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Így sok hülye fordul már a kormány ellen.
2020. szept. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Hogy bolonditanák meg?
2020. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Úgy, hogy nem lehet a gyerekeket megbolondítani. Nem lehet se a nemi identitást, se a szexuális orientációt megváltoztatni. Ennyi. Az csak Novák Előd hazug propagandája, hogy bármi is döntés vagy külső befolyás kérdése lenne.
2020. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez most olyan dolog, hogy ha én a nőket szeretem, akkor lehet bármilyen lobbi akkor sem fogok lemondani a pu..iról.
2020. szept. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
6-os! A homofóboknak jellemzően valami bajuk van, ha érted sok közülük látens meleg, vagy biszex, ők nem tudnak átlag heteroként, ahogy te vagy én gondolkodni, ők magukból indulnak ki. Én sosem lennék homokos, akkor sem, ha ott vonulgatnék a Prideon. Tehát főleg az a homofób, aki nem biztos magában és túlkompenzál.
2020. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
2 - és ez azt jelenti, hogy mindenkinek a torkán, erőszakkal le kell nyomni a transzgender hülyeséget? Van akit ez nem érdekel és nem kíváncsi rá. Tudomásul kell venni. Érzékenyebbnek kell lenni és meg kell érteni, hogy ez nem mindenkit érdekel.
2020. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

"Ez most olyan dolog, hogy ha én a nőket szeretem, akkor lehet bármilyen lobbi akkor sem fogok lemondani a pu..iról." Én pont ezért értem meg a leszbikusokat, hisz én is a nőkre bukok. És ezért támogatom a homokosokat: több nőt hagynak nekem!


XDDD

2020. szept. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Megbolondítani azt lehet, aki hagyja.
2020. szept. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!