Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Állambácsi szerintetek megint...

Állambácsi szerintetek megint fog pénzjuttatást adni?

Figyelt kérdés
A második hullám után, a kórházi dolgozóknak. Az egészségügyre ráférne. Mit gondoltok?

2020. szept. 4. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mért adna? Menj el dolgozni!
2020. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dolgozom. Nővér vagyok és mellette tanulok az orvosira...
2020. szept. 4. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Krumpli lesz az
2020. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ès a takarítók? Az ö munkaterhük is megnött. Nélkülük meghalna a sok rettegö.

Amúgy megvettek benneteket 1 havi fizetéssel (?) kilóra, titoktartási aláírva.

Win win.

2020. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem az egészségügyisek kapták, hanem a kórházi dolgozok. A takarítok is bele tartoztak... Amúgy nem tudtam, hogy ilyen rosszat kérdezekxd kezdő dolgozó vagyok. Én nem kaptam meg azt a pénzt...és igen. Nekem jól jönne a tovább tanuláshoz. Illetve a kérdésem nem hiszti, hanem kíváncsiság, hogy az amugy is jócskán alulfizetett nővéreket (és orvosakat!) vajon mennyire akarják itthon tartani. Nem sok előrelépés volt ez ügyben eddig se.
2020. szept. 4. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tippmixeljél, itt csak a fociban van lóvé.
2020. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A járvány több terhet ró az egészségügyben dolgozókra még a takarítókra is sokkal jobban és sokkal többet kell dolgozni. Én remélem, hogy kaptok valami plusz kutatást.
2020. szept. 6. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!