Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár János jobb miniszterelnö...

Lázár János jobb miniszterelnök lenne mint Orbán?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Nem. Sőt.

Egyelőre olyan kiváló adottságú és képességű, mint Orbán, egész Európában nincs. Ezért utálják.


Az EU-parlament tele van félanalfabétákkal.

2020. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Na az nem valami nagy kihívás.
2020. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Igen. (Egy ellenzéki.)
2020. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Jobboldaliként, fidesz rajongóként mondom, hogy Mészáros Lőlő egy birka, fogalmam sincs, hogy a fidesz miért tartja. Azt megértem, hogy minden kormánynak szüksége van oligarchákra (jobboldalinak és baloldali kormányoknak megvoltak a saját oligarchái), de a Fidesz kereshetett volna Lőlőnél normálisabb tekintetű oligarchát is. Ha ránézel erre a baromra, el se hiszed, hogy képes működtetni annyi céget, elvégezni annyi munkát.


Lőlő miatt természetesen nem fogok kiábrándulni a Fideszből. Magyarországon mindig is volt, mindig is lesz korrupció, a vezetők mindig fognak a saját zsebükbe tömködni közpénzt, ez teljesen normális. Ellenzékiként mondhatjátok azt, hogy 2022-ban trónra kerülő ellenzék nem ilyen lesz, de erre semmi bizonyítékotok sincs. Mondjuk nem is érdekel. Lehet, hogy a fidesz lop, lehet, hogy nem is keveset, de legalább jobban élek mint 2010 előtt. Nekem ennyi elég, ahogy az szavazni hajlandó emberek többségének is, ahogy a nem szavazóknak is (ha annyira utálnák a Fideszt, elmennének szavazni az ellenzékre, de nekik mindegy). Egy biztos, hogy Gyurcsány regnálásánál 1000-szer jobb a Fidesz kormányzás.

2020. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem, nem lenne jobb, mint Orbán. Orbánnak van 30 éves tapasztalata a nemzetközi szintű politikában is és mivel ez a negyedik kormányfői ciklusa, szerte Európában és a világon ismert, vannak kapcsolatai, a neve már jelent valamit, így könnyebben tud tárgyalni. Persze sokszor pont az ismertsége okoz neki gondot, ez is igaz.

Lázár is nagyon jó miniszterelnök lenne, de nem olyan, mint Orbán, mert ő maga sem olyan, mint Orbán.

Lázár is jól tudná vezetni az országot, ahogyan lenne még pár olyan ember a kormánypártok köreiben, akik szintén. De egyik sem jobban, mint Orbán - csak jól, remélhetőleg legalább olyan jól.

2020. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
#5: Ennyi erővel elolvashattad volna a kérdést is.
2020. szept. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Egy kicsit nyomorultabb lenne
2020. szept. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy jobb lenne-e, de el tudom képzelni miniszterelnökként.
2020. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Nehéz eldönteni. Szerintem lecsendesült a "híres" mondata után, de nem tartom így sem nagyon megbízhatónak, csak mérsékeltebb lenne a V. betűstől.
2020. szept. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%
Nem lenne jó. Orbán és Lázár is hazaáruló. Azért mert Lázár értelmesebben beszél, attól még nem lesz jó ember.
2020. szept. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!