Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek, mi a véleménye erről?

Kinek, mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem most fognak bedurvulni az események.

A DK beállt a lázadó egyetemisták mögé.


2020. szept. 4. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Összepisilem magam
2020. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Durvulni? Szerintem meg pàr elègedetlenkedő ember van csak egy ügyben amit nem lehet màr komolyan àtlèpni mert akkor elfelejtik. Tökmindegy ki irànyit minden ugyanaz marad. Ez egy regi gondolkodàs fiam amit ezek tolnak. Èljed az èleted ezeket meg csak nevesd ki mert buták.
2020. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Akkor milyen durva volt Gyurcsány, amikor kijelentette hogy attól a naptól kezdve minden nap tüntetni fognak, egészen amíg Orbán kormányát le nem váltják.


Két napig tartott....

2020. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

#1 "Összepisilem magam"

A röhögéstől? Én is.

2020. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Szóval pártpolitikai lesz a tünti mégis? Nem úgy volt, hogy nem? Bár eddig is tudtok... 🤣
2020. szept. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*tudtuk
2020. szept. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az egyetemisták alapból "hülyék".


A DK pedig úgy döntött hogy velük tart.


Egyre több városban szolidarizálnak az egyetemisták a Színház- és Filmművészeti Egyetem hallgatóival, amit az ottani fideszes nacsalnyikok jogszerűtlenül akadályoznak.


A DK ezek mögé is beállt.

Őt követte az MSZP.


Mintha arra vártak volna hogy úgy robbanthassanak ki balhét, hogy osztozhassanak a felelősség kérdésében.


Megjegyzem, hogy O1G már csak presztízsből sem visszakozhat!

2020. szept. 4. 22:21
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A fidesz odaküldte legfőbb csatlósát.

Gyurcsány csak bomlasztani tud. Ha ő odamegy "segíteni" akkor abból olyan megoldás lesz hogy még Vidnyászki is megköszöni.

2020. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8-nak:


Most majd kiderül, hogy igazad van -e?


Az egyetemisták nem ismerik a kompromisszumot. Ha Gyurcsány megpróbálná az ő nevükben, őt is a halál f'szára küldenék!


Ezt ő is tudja!

2020. szept. 4. 22:25
 10/18 A kérdező kommentje:

Ismét #8-nak:


Itt most nem valamiféle érdekvédő, vagy politikai szervezet ügyködik, hanem maguk az egyetemisták. Xar ügy Orbinak!

2020. szept. 4. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!