Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely jogosítványs...

Karácsony Gergely jogosítványszerzési botladozásai kísértetiesen hasonlítanak a városvezetési szokásaira?

Figyelt kérdés

Mint ismert Karácsony képtelen volt megszerezni a jogosítványt, oktatói szerint teljesen alkalmatlan volt.


Emiatt haragszik az autósokra?


2020. szept. 5. 10:24
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

#10 Te most Gréczyt véded? Kérj tőle pár képet, bár a parlamentből szerencsére már nem tud küldeni olyat ahol fogja a kicsit a kezében..


Érdekesek vagytok ti libsik.. egyszer #metoo kampány ahol bármelyik nő bármit mond elhiszitek és azonnal akasztófára akarjátok tenni a férfit, de ha a DK-s "mutugatós" Gréczy van terítéken akkor hazudik a nő akinek küldözgette ezeket a perverz képeket.

2020. szept. 5. 11:12
 12/55 anonim ***** válasza:
Nem védem csak a tényeket írtam meg, hogy mennyire szoktak ezek hitelesek lenni. Az hírportál nem bírja bizonyítani immár sokadszor vele kapcsolatba, hogy igaz és még lehetne sorolni akiknél nem bírták. Miért pont ez az eset lenne kívétel?
2020. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:

A fénykép igen, viszont a nő zaklatással vádolta meg. [link]


Mondjuk az külön szórakoztató, hogy mi mindennek titulálsz, látom szereted szépíteni olyanokkal az elmédet, ami nem igaz.

2020. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:
És te honnan veszed, hogy Gréczy elvtársad nem küldte át azokat a képeket? Ha nem küldte át akkor hogyan is bukott le ezekkel a perverz képekkel? Neked tetszenek talán, hogy véded? Nem értem.
2020. szept. 5. 11:53
 15/55 Micimacko67 ***** válasza:

Kérdező, ezek szerint nem olvastad ezt a birósági döntést..

[link]

2020. szept. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:

#16


Gondolom ez már nem vezetőhír volt az origo-n és pesti srácokon.

2020. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
Ha Gréczy képeiről akarsz csevegni és fantáziálni akkor kérlek a többi DK aktivistával tedd ezt, ez a kérdés nem erről szólt és nem vagyok kiváncsi Gréczy perverzióira.
2020. szept. 5. 11:58
 18/55 Micimacko67 ***** válasza:
80%
Kérdező, neked van jogosítványod?
2020. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:

Hát szerintem kérdező te is az lehetsz, csak így akarod lejáratni Karácsonyt, hogy Gyurcsány legyen a fővezér.


Amúgy én feltételezhető hiteltelenségéről beszéltem, ergo nincsen köze az intézkedéseihez.

2020. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:

Megjött a Karácsony védő Micimackó is , hurrá!


Igen, nekem van.

2020. szept. 5. 12:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!