Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely jogosítványs...

Karácsony Gergely jogosítványszerzési botladozásai kísértetiesen hasonlítanak a városvezetési szokásaira?

Figyelt kérdés

Mint ismert Karácsony képtelen volt megszerezni a jogosítványt, oktatói szerint teljesen alkalmatlan volt.


Emiatt haragszik az autósokra?


2020. szept. 5. 10:24
1 2 3 4 5 6
 31/55 Andizsuzsi ***** válasza:

"Bár lehet félni fognak a balos propaganda média miatt , de remélem kapnak jogi segítséget Karácsonnyal szemben."


Mármint miért is? Mert olyan adatokat adtak ki, ami nem nyilvános? Mert egy autósiskola kiadta, hogy nála egy tanuló hányszor tett sikertelen vizsgát akár KRESZ-ből, akár forgalomból? Remélem, hogy az autósiskola nevét és az adatokat kiszivárogtatók nevét is nyilvánosságra fogják hozni.

Amúgy az ezzel kapcsolatban megjelent cikk is egy vicc.

"A Ripost szerint nem csoda, hogy többször is bukás lett a vége, egyetlen oktató sem merte vállalni a rizikót, hogy jogosítványt kapjon." "A Karácsonyt megbuktató oktatók "

Gondolom a cikk írójának sincs jogosítványa, különben tudná, hogy a "rizikót" a vizsgán nem az oktató, hanem a vizsgabiztos vállalja, és nem az oktató buktat. Mondjuk megnézem azt az oktatót is, aki az amúgy bizonytalan tanulót nagy forgalomban a Nagykörútra viszi vezetni. Eléggé kamuszagú ez a történet. Majd még kiderül, hogy mégsem úgy volt a dolog, az ominózus szennylap kifizeti a büntetést, de a történet már beleissza magát a köztudatba. Mennyi ilyet láttunk már.

Én nem tudom, hogy Karácsony milyen polgármester, mert nem a fővárosban élek. De hogy embert nem az alapján ítélek meg, hogy van-e jogosítványa, vagy sem, az is biztos.

2020. szept. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 Micimacko67 ***** válasza:

Te azt honnan veszed, hogy én DK-s vagyok?

Tévedsz, kedves barátom en egy csalódott fideszes vagyok...

2020. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:

#31


Próbáltál okoskodni de felsültél sajnos.


Gondolom neked sincs jogosítványod mint Karinak , hiszen nem az autósiskolánál vizsgázol se KRESZ-ből se forgalomból.


Az oktató dönti el, hogy mehet e a tanuló vizsgára vagy sem. És ha olyan alkalmatlan valaki mint Karácsony akkor esélyt se adnak neki, hogy egyáltalán megbuktathassa a vizsgabiztos. Általában ez a korrektség jele, hiszen nem viszünk vizsgára olyan palimadarat mint a Karácsony félék akik 2 perc alatt megbuknának, mivel komoly költségekkel jár.

2020. szept. 5. 14:12
 34/55 A kérdező kommentje:

Micimacko te akkor voltál csalódott Fideszes amikor az Index független.


Egy hű Karácsony szolga mint te sose lehetett Fideszes..

2020. szept. 5. 14:13
 35/55 Micimacko67 ***** válasza:

Kérdező, ha az oktató nem is engedte vizsgázni, akkor hogy húzták meg többször is? Elmagyaráznád ezt?

Tudod mikor voltam fideszes? Amikor megalakultak...akkor még nem a divat számitott!

2020. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:
Aha értem, és utána szerinted Karácsony volt a jó opció Tarlóssal szemben, SŐT nem csak akkor hitted ezt hanem azóta is véded mintha fizetnének érte.
2020. szept. 5. 14:21
 37/55 Micimacko67 ***** válasza:

Kérdező, hogy húztak meg valakit többször is a vizsgán ha az oktatók nem is engedték vizsgázni?

Erre válaszolj nekem...utána megkapod az en válaszomat is!

2020. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:

Ha meghúzták rendes forgalmi vizsgán az csak jó hiszen annak nyoma van. Remélem kiszivárogtatják is ki lesz téve mindenhovan.


Karácsony aki:


Nem beszél semmilyen idegennyelven

Nincs jogosítványa se

Egy alamuszi anyámasszonykatonája



És ezt akartátok miniszterelnöknek? Jó ég.. Mi lett volna itt ha ez a balfék az országot viszi a szakadék szélére nem csak BP-t amit megmenthet a kormány..

2020. szept. 5. 14:28
 39/55 Micimacko67 ***** válasza:

Orbánnak van jogsija?

Láttad te valaha vezetni?

2020. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:

Micimackó , újabb hatalmas öngól, igen láttam már vezetni és te is láthattad volna, hiszen videóban is volt többször amikor vezet.


Ja és tud angolul is.


Szegény Kari Gerid nagyon nagy hátrányban van, mintha egy kitűnő tanulót hasonlítanánk egy bukdácsoló diákhoz..


De most komolyan írd már le, hogy mit látsz Kari Geriben amiért bálványozod és véded itt? Miben jobb mint Tarlós volt? Mit csinált a közel 1 év alatt mióta megválasztották?

2020. szept. 5. 15:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!