Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely jogosítványs...

Karácsony Gergely jogosítványszerzési botladozásai kísértetiesen hasonlítanak a városvezetési szokásaira?

Figyelt kérdés

Mint ismert Karácsony képtelen volt megszerezni a jogosítványt, oktatói szerint teljesen alkalmatlan volt.


Emiatt haragszik az autósokra?


2020. szept. 5. 10:24
1 2 3 4 5 6
 51/55 Micimacko67 ***** válasza:
31%

Te is tudod, hogy ez nem igaz...

Mi a helyzet a feherorosz nezet valtassal?

Velemenyed?

2020. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 A kérdező kommentje:

Fehéroroszországban a nyugati Soros féle befolyás és Putyin csatája zajlik, ez még akkor nem volt előrelátható amikor Orbán találkozott vele, de mások is találkoztak vele akkor velük mi van?


Egyébként meg csak a balos csürhe tüntet ott és ezt fújják fel. Fizetett provokátorok szervezik és uszítják a népet. Az a szerencséjük, hogy még ott sincs diktatúra mert ha az lenne akkor elkéne vinni párat és kicsit kezelésbe venni őket pár börtönpincében aztán vége lenne.


De mivel nincs diktatúra így ez sincs. Ott sincs, itt meg pláne nem.


Pedig pár ellenzéki aki harsogja ezt a diktatúra szöveget igazán megérdemelné, hogy megízlelje milyen is lenne ha tényleg diktatúra lenne.

2020. szept. 5. 16:55
 53/55 Micimacko67 ***** válasza:
0%

Lukasenkotol ki lehet meg balosabb??

Ez most felcsigazott nagyon...

Akkor ott egy igazi kommunista restauracios fordulatot akarnak a tuntetok???

Húúú...ezt nem is tudtam...

Koszonom neked, hogy ezt is megtudtam...

2020. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 Andizsuzsi ***** válasza:

"Gondolom neked sincs jogosítványod mint Karinak , hiszen nem az autósiskolánál vizsgázol se KRESZ-ből se forgalomból.


Az oktató dönti el, hogy mehet e a tanuló vizsgára vagy sem. És ha olyan alkalmatlan valaki mint Karácsony akkor esélyt se adnak neki, hogy egyáltalán megbuktathassa a vizsgabiztos."


Én nem tudom, hogy TE milyen autósiskolánál tanultál vezetni, nekem a vizsgán ott ült az oktató az autóban, pontosan tudta az iskola, hogy sikerült a vizsgám. A te vizsgád nem így zajlott?


Jó esetben valóban az oktató javasolja a vizsgát, viszont nem ő dönt. Ha a tanuló levezette a kötelező órákat, akkor bármikor jelentkezhet vizsgára. Milyen jogon tilthatná ezt meg az oktató?

Amúgy lehet, hogy el kellett volna olvasnod az ominózus cikket, amire a kérdésedet alapoztad. Idézem: "A lap forrásai bizonytalanok abban, hogy hányszor is bukott meg Karácsony a vizsgán. De hogy többször az biztos. Kétszer biztosan, ez bizonyítható" Vagyis mégis csak "engedték" az oktatók (a cikk szerint több is) vizsgára. Ahol aztán meg is buktatták. (hm?)

2020. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, hogy hányszor bukott meg Karácsony. A lényeg az, hogy anélkül, hogy vezetne, ő akarja szabályozni a gépkocsi/bicikli forgalmat.

Ez az első "komoly" tette az új főpolgármester úrnak.

2020. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!