Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony azért "üldözi" az...

Karácsony azért "üldözi" az autósokat, mert nem tudott levizsgázni KRESZ-ből?

Figyelt kérdés

Karácsony azt mesélte az ÁTV-én hogy az egyik rokonát elütötte egy autó, ezért nem vezet. Viszont kinyomozták, hogy megpróbált levizsgázni, de sokadszorra is nagyon alaposan megbukott. Ha valóban nem akart volna vezetni, akkor miért akarta letenni a vizsgát? Hazudott?


Egykori vizsgáztatói mesélték, hogytöbbszöri próbálkozásra sem sikerült lerakni a vizsgát. Olyan alapvető hibákat ejtett, mint nem tudta több esetben, hogy kinek van elsőbbsége. Merre forduljon. Még azt is megkérdezték van-e idegrendszeri baja.



2020. szept. 7. 10:09
1 2 3 4
 1/40 TR75 ***** válasza:
47%
Link?
2020. szept. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%

Faterja halt meg autóbalesetben azért pipa az autósokra.


Link: [link]

2020. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
77%

Nem.

Karácsonynak egy gyerekkori traumája van, ami az autózással kapcsolatos.Ezt még a mai napig nem volt képes feldolgozni.


Másrészt, megpróbálja meglovagolni az autóellenes nyugati divathullámot.



A dugók csökkentése,jelentős infrastrukturális beruházások nélkül nem megy.

Tessék megnézni Münchent.Kisebb város, mint BP, de az autó több és mégis működik.A titok,hogy nagyon sok a közúti alagút, minden sarkon mélygarázs van és jól vannak a lámpák beállítva.

2020. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Ha valóban akkora traumát okozott benne, akkor miért próbált meg sokadszorra is levizsgázni KRESZ.ből? Ez nem stimmel.


Aki nem akar vezetni az miért megy el ennyiszer vizsgára? És ott bukik perma

2020. szept. 7. 10:45
 5/40 anonim ***** válasza:
59%

Ez a szokásos kormánymédiás lejáratás része. Kerestek pár oktatót, akik csodák csodájára pont emlékeznek minden régi tanítványukra, és persze név nélkül elmondják, hogy Karácsony mekkora egy gyökér. Ezt megírja az egyik legalja "hír"portál, majd szépen rájuk hivatkozva, hogy nehogy sajtópert lehessen indítani ellenük, átveszik a nagyobb portálok.


99%, hogy kamu, de ha mégis igaz, akkor sincs semmi. Azért is szavaztak rá az emberek, mert több kerékpárt és tömegközlekedést, és kevesebb autót szeretnének.

2020. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem miért ragaszkodtok ilyen önpusztító módon az autókhoz. Lassan teljesen tönkreteszik Budapestet. Parkolóhelyet találni agybaj és r...dt drága, nem lehet kiülni a körúti kávézók/kocsmák teraszára mert másfél méterre megy a forgalom, a levegő főleg nyáron elviselhetetlen szmogos, nagy a zaj, csomó baleset..
2020. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
87%

6#


Ennek sok oka van.

-A tömegközlekedés nem mindenütt jó.Ha a belvárosba mész, akkor egész jó.De ha kifele mész, akkor nem annyira.



-Nekem a munkahelyem biztosít mélygarázs helyet ingyen.Miért ne élnék vele?


-A nagy bevásárlóközpontokba, mint Auchan csak autóval érdemes menni.Én személy szerint, ha valami akciós és nem romlandó, abból veszek nagy tételben.Elég sokat spóroltam már így.


-Az autó nyáron hűt, télen fűt.Ellentétben a tömegközlekedési eszközökkel.Ha van is klíma, kis teljesítményű, nem bírja a sok ajtó nyitogatást.


-Az autó a saját privát szférám része.Nincs a seggemben meg a hónaljam alatt másik 3 ember.


-Plusz, a tömegközlekedésen sok a dzsippó meg a hajlékony.Nem szívesen szívok velük egy levegőt.


-A tömegközlekedés a vírusok, baktériumok melegágya.


Diákként csak tömeg közlekedtem.Mikor meglett az autóm, olyan volt számomra, mintha junior szintről seniorra ugrottam volna.Kényelmesebb, jobb számomra így.

2020. szept. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
0%
Én harminc éve vezetek hivatásosan nemzetköziben és én sem tudom hogy kinek van elsőbbsége. Pl a Jobbkéz szabályt egyáltalán nem ismerem. Szóval nem tartom valószínűnek, hogy emiatt.
2020. szept. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
83%
Hol van az leírva, hogy sokadszorra sem tudott levizsgázni kreszből?
2020. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
86%

> Aki nem akar vezetni az miért megy el ennyiszer vizsgára


Honnan tudod, hogy többször elment?

2020. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!