Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy karácsony Gergely 41...

Az hogy karácsony Gergely 41 tanácsadóval rendelkezik azt mutatja hogy alkalmatlan egy város vezetésére?

Figyelt kérdés

Kari geri 41! tanácsadót alkalmaz,tehát igazából ők döntenek mindenben nem is geri.



Link: [link]


Tehát ha nincsenek saját gondolatai (csak a biciklisáv) az azt mutatja hogy alkalmatlan főpolgármesternek?



2020. szept. 8. 11:21
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
25%

40!

A Npszabadság házi közvéleménykutatió szerint népszerű. Még a HVG-ben közölt közvélemény kutatás szerint is csak a 6. helyen áll. De írtam, hogy direkt úgy készült a felmérés, hogy ezt adja ki.

A miniszterelnök-jelöltség úgy jött ide, hogy azt állítottad, a népszerűség alkalmasságot jelent. Karácsony az országos politikában még semmit nem tett le. Pedig az bizonyíthatta volna az alkalmasságát. Már akart az lenni. Hogy akar-e még az lenni, azt talán még ő sem tudja.


Igeidőkkel tisztában vagy?

Ezt írtam: "nemrég nyert"


Értem én, hogy kapálózol és próbálsz olyan dolgokkal vitatkozni, amelyeket le sem írtam, de ennek így semmi értelme. Még egy értelmes válasz leírására is alkalmatlan vagy. :)

2020. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
40%

"népszerűség alkalmasságot jelent" nem írtam ezt. Azt írtam, hogy nem lehet alkalmatlan ha népszerű. A kettő nem ugyanaz.

A HVG szerint 6. OK. Mi a gond? Akkor ez is azt mutatja, hogy népszerű. Szeretnél te 6. legnépszerűbb politikus lenni.

"Karácsony az országos politikában még semmit nem tett le" miért is kellene egy főpolgármesternek az országos politikában bármit i sletennie? Tarlós mit tett le mielőtt az lett? Ő ennek ellenére alaklamas volt?

Nemrég nyert? Majdnem egy éve. 1 hónap híjan. És még mindig népszerű.

Gratulálok a nagyon eredeti utolsó két mondatodhoz. Fontos, hogy eredeti gondolataid is vannak, nem csak az, amit a fidesztől diktálnak. 1 éve főpolg., a választásokon se sikerült az alkalmatlanozással tarlóst megválasztatni, sőt, az állandó támadások miatt sokan inkább mellé álltak, mert elegük van az uszításból, mégse jött rá a fidesz, hogy ez nem jó technika. A kutyát nem fogja eltéríteni karácsony támogatásától az, hogy valaki állandóan azt sulykolja, hogy "alkalmatlan, alkalmatlan, alkalmatlan...", sőt, ahogyan a választásokon, továbbra is erősíteni fogja a támogatottságát. Én is pl. csak azért szavaztam rá, mert elegem volt a fidesz gyűlöletkeltéséből.

2020. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Kérdező, te alkalmatlan vagy kérdezőnek, de kommentelőnek is. :D

Kérdés részlet: "mondja meg, melyiket látná szívesen fontos közéleti szerepben" Magyarán nem miniszterelnökként, hanem bármilyen más fontos közéleti szerepben, amiben benne van a főpolgármesterség is. Hogy jön ide a miniszterelnökség? Azt jelentheti, hogy az emberek nagy része elégedett jelenlegi munkájával, hiszen ha kiábrándultak volna, akkor nem lenne népszerű. Tudod, sok ellenzéki politikus van, aki alkalmatlan, és nem is népszerű még az ellenzékiek körében sem. Tudod, az ellenzékiek nem annyira agymosottak, mint a fideszesek, ha látják, hogy valaki hóhányó, akkor nem azt nézik, hogy melyik párthoz tartozik, és ha sajátjához, akkor az összes simlijét hazafias cselekedetnek állítják be, akkor is, ha leszakad a plafon, legyen szó szállodáról, trafikról, kaszinóról, tévéről...

2020. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
17%

43!


"Tudod, az ellenzékiek nem annyira agymosottak"


Gyurcsányról és az ő "igazságbeszédéről" hallottál már? :)

2020. szept. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
41%

""népszerűség alkalmasságot jelent" nem írtam ezt. Azt írtam, hogy nem lehet alkalmatlan ha népszerű. A kettő nem ugyanaz."

Lehet alkalmatlanként is népszerű. De logikailag a kettén állítása ("népszerűség alkalmasságot jelent" és " nem lehet alkalmatlan ha népszerű") pontosan ugyanazt jelenti.


"A HVG szerint 6. OK. Mi a gond? Akkor ez is azt mutatja, hogy népszerű. Szeretnél te 6. legnépszerűbb politikus lenni."

Csak annyi vele a gond, hogy az összes többi felmérésnél Orbán Karácsony előtt szerepel. A másik 3, előtte lévő név pedig nem szerel a Népszava felmérésében, mert azok fideszesek. A kérdés szerint helyi közszereplőkről kérdeztek, de azok alig szerepelnek a felmérésben. Ez a felmérés olyan, mint egy koncepciós per. Itt tényleg az van, hogy sem igaz, amit kérdeznek.


""Karácsony az országos politikában még semmit nem tett le" miért is kellene egy főpolgármesternek az országos politikában bármit i sletennie? Tarlós mit tett le mielőtt az lett? Ő ennek ellenére alaklamas volt?"

Mert az idétlen vigyorgáson kívül miniszterelnük jelöltként sem mutatatott többet. Azért tudták egy éve újra előhúzni, mert már a saját szavazói sem emlékeztek rá! Tarlós Óbudán indult, többször megválasztották. Egy szóval sem mondtam, hogy indulia kellett volna m-elnöknek.


"Nemrég nyert? Majdnem egy éve. 1 hónap híjan. És még mindig népszerű."

A tettei alapján olyan, minta 2 hete történt volna.

2020. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!